همزمان با سفر رئیس جمهوری و هیات دولت به استان گیلان، دکتر سید امیرحسین مدنی، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور به عنوان نماینده ویژه رئیسی امروز (جمعه) در شهرستان فومن حضور یافت.

به گزارش ندای گیلان از فومن، سید امیرحسین مدنی با همراهی موسی فکورسرپرست فرمانداری فومن و دیگر مسئولان شهرستان با حضور در گلزار شهدای این شهرستان، با اهدای گل و قرائت فاتحه، به مقام شامخ شهدای شهرستان اداری احترام کرد و با بازدید از پروژه نیمه کاره پل ورودی فومن، اطلاعات لازم به منظور انعکاس مطالبات مردم شهرستان در جلسه شورای اداری استان را دریافت کرد.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور ، با حضور در روستای رودبارچیره ضمن بازدید از پل ارتباطی این روستا، از مشکلات تخریب دیواره رودخانه و اقدامات لازم به منظور ساماندهی آن مطلع شد.

وی در ادامه  با حضور در منزل والدین شهدای تسلیمی در روستای گوراب پس فومن، با پدر و مادر بزرگوار شهیدان گرانقدر شمس الله و علیرضا تسلیمی دیدار کرد.

وی در این دیدار گفت: شهدای گرانقدر و با عظمت ، با نثار جان خویش برای کشور ما ، عزت، امنیت و پیشرفت به ارمغان آوردند پس ما باید راه شهدا را ادامه دهیم.

مدنی همچنین با بازدید از مسیر روستایی دهستان آلیان، از راه های روستایی تخریب شده و نیارمند ترمیم در این دهستان و همچنین پل ارتباطی شهر ماکلوان بازدید کرد و ضمن گفت و گو با اقشار مردم این مناطق ، از مسائل و مشکلات آنان مطلع شد.

نماینده ویژه رئیس جمهوری در سفر به فومن، در جلسه شورای اداری این شهرستان حاضر شد تا با جمع بندی مسایل و مشکلات شهرستان فومن، رئوس موارد را در جلسه شورای اداری استان به سمع و نظر آیت الله دکتر رئیسی برساند.