عباس‌نژاد به راه اندازی هشتک بازدید میدانی رئیس جمهور از رودخانه‌های رشت و سراوان اشاره کرد و گفت: برخی از مسیرهای مشخص را که قرار است رئیس جمهور در رشت از آن عبور کند بزک و دوزک کرده‌اند و با چنین اقداماتی باز هم مشکلات رشت پنهان باقی می‌ماند.

به گزارش ندای گیلان از رشت،عضو شورای اسلامی شهر رشت در جلسه علنی شورا با انتقاد از اینکه از نمایندگان مردم رشت در شورا در روز معارفه استاندار و فرماندار دعوت نشدند اظهار کرد: اگر قرار است رئیس جمهور در رشت، شهر شهدایی همچون سردار میرزا کوچک جنگلی، سردار قلی پور، سردار املاکی، سردار خوش سیرت، سردار حق بین، بابک نوری، اسماعیل سیرت نیا، حامد کوچک زاده، سعید مسافر، سجاد طاهرنیا، حضور پیدا کند، باید منتخبین مردم رشت در شورا نیز برای بیان دغدغه‌های مردمان این شهر حضور داشته باشند.

مسعود عباس‌نژاد با بیان اینکه رئیس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس می‌تواند مباحث مورد نظر را به اطلاع استاندار گیلان و دیگر مدیران دولتی برساند افزود: یقینا نمایندگان مردم رشت در شورای اسلامی شهر رشت بهتر از دیگران نسبت به مشکلات این شهر آگاهی دارند و پیش از این در سفرهای پیشین روسای جمهور نمایندگان دولت در دستگاه‌های مختلف حضور پیدا می‌کردند و ما از آیت الله رئیسی انتظار داریم به صورت میدانی از وضعیت سراوان و رودخانه‌های رشت بازدید کنند.

وی به راه اندازی هشتگ بازدید میدانی رئیس جمهور از رودخانه‌های رشت و سراوان اشاره کرد و گفت: برخی از مسیرهای مشخص را که قرار است رئیس جمهور در رشت از آن عبور کند بزک و دوزک کرده‌اند و با چنین اقداماتی باز هم مشکلات رشت پنهان باقی می‌ماند.

عباس‌نژاد با انتقاد از وضعیت البسه پاکبان‌ها و نگهبان‌های شهرداری رشت تصریح کرد: لباسی که توسط شرکت‌ها به این کارگران داده شده است بسیار نامناسب است که به هیچ وجه مناسب فصل پائیز و زمستان نیست.

وی با بیان اینکه درباره نیروهای ایثارگر شهرداری رشت نیز شاهد کم کاری‌های فراوانی هستیم بیان کرد: بارها از این بابت به شهردار رشت تذکر داده‌ایم و گویا هیچ رقبتی برای تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگر شاغل در شهرداری رشت وجود ندارد.

عباس‌نژاد با اشاره به اینکه شورای ششم رشت برای تغییر مثبت آمده است، افزود: از نیروهای نگهبان به صورت ۲۴ساعته استفاده می‌شود و بارها از این بابت تذکر دادیم اما شهردار رشت هیچ گونه توجهی به تذکرات شورا ندارد و بودجه پیشنهادی ۱۴۰۱ شهرداری رشت خیالی و به دور از واقعیت است.