سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از دومین پیروزی تیمش گفت: مقابل الشرطه خیلی منطقی بازی کردیم و برای رسیدن به پیروزی به آب و آتش نزدیم تا انرژی مان برای دیدار با الدحیل حفظ شود.

به گزارش ندای گیلان،تیم فوتبال استقلال که در نخستین دیدار خود در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا ۵ بر ۲ تیم الاهلی عربستان میزبان گروه سوم این دوره از مسابقات را شکست داده بود، از ساعت ۴۵ دقیقه بامداد امروز دوشنبه در شهر جده به مصاف الشرطه عراق رفت که این دیدار با برتری ۳ بر صفر نماینده ایران به پایان رسید. محمد نادری در دقیقه ۴۴، فرشید اسماعیلی در دقیقه ۵۵ و شیخ دیاباته در دقیقه ۶۵ برای استقلال گل زدند.

فرهاد مجیدی در نشست خبری پس از بازی با الشرطه عراق اظهار داشت: همانطور که قبلاً گفته بودم پیش بینی بازی سختی را داشتیم، خوشبختانه همان نیمه اول به گل رسیدیم و نیمه دوم سعی کردیم بازی را کنترل کنیم.

وی ادامه داد: چون می‌دانستیم ۳ روز بعد بازی سنگینی داریم. در کنترل بازی موفق بودیم و تیم الشرطه هم با اینکه ۱۰ نفره شد بازیکنانش خیلی خوب دویدند و بازی خوبی انجام دادند و به آنها هم خسته نباشید می‌گویم.

سرمربی آبی پوشان خاطرنشان ساخت: تجربه نشان داده بازی کردن مقابل تیم ۱۰ نفره همیشه سخت‌تر است. چون آنها با از دست دادن یک بازیکن دیگر بازیکنان شأن بیشتر تلاش می‌کنند و این کار را برای تیم مقابل سخت‌تر می‌کند. اما ما در همه دقایق بازی منطقی بازی کردم و به جز بردن نتیجه، خیلی هم به آب و آتش نزدیم تا برای بازی بعدی انرژی‌مان را حفظ کنیم.

مجیدی تصریح کرد: مسلماً از پیروزی در این بازی خوشحالیم. تیم الدحیل در این مرحله سخت‌ترین حریف ماست. اما آنچه که ما و هواداران می‌خواهیم، قهرمانی است. من و بازیکنان هم خودمان را برای این آماده کردیم و همه تلاشمان را می‌کنیم تا هوادران را خوشحال کنیم.