با افتتاح این هتل زمینه اشتغال برای ۳۵ نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم فراهم شده است.

به گزارش ندای گیلان از رشت، هتل آریانا ماسال همزمان با دومین روز هفته دولت با حضور دکتر ارسلان زارع، سرپرست استانداری گیلان، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و فرماندار ماسال و سایر مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح شد.

شهرود امیرانتخابی با اعلام اینکه شهرستان ماسال از وضعیت خوبی در زمینه صنعت گردشگری برخوردار است افزود: با توجه به زیرساخت‌های گردشگری و تاسیسات اقامتی که در این شهرستان وجود دارد و تحولات جدیدی که در زیرساخت‌های این شهرستان اتفاق می‌افتد، گردشگران راغب می‌شوند در این شهرستان سرمایه‌گذاری کنند.

 هتل آریانا ماسال به همت یکی از سرمایه گذاران سختکوش و با انگیزه آقای نازقلی کاظمی با ظرفیت اقامتی 60 تخت 18 اتاق با حجم سرمایه گزاری 40 میلیارد ریال سهم آورده بخش خصوصی و 10 میلیارد ریال تسهیلات دولتی در سه طبقه در عرصه ای به مساحت 1700 متر مربع و زیر بنای 1100 متر مربع در شهرستان ماسال افتتاح شد.

رستوران این هتل با مساحت 180 متر ظرفیت پذیرایی از 90 نفر را به ظور هم زمان دارد.

با افتتاح این هتل زمینه اشتغال برای ۳۵ نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم فراهم شده است.

هموطنان عزیز می توانند به محض ورود به استان گیلان به یکی از شهرستانهای بکر استان که دارای طبیعیت بی نظیر بوده بوده رفته و هتل آریانا را که در محیطی آرام  و کوهپایه ای قرار دارد برای اقامت برگزینند که با توجه به گفته مالک این هتل و فضای اقامتی آن که در دل طبیعت قرار دارد از قیمتهای بسیار مطلوبی نیز برخوردار است.