مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان گفت: نهضت تولید محتوا رسالت اصحاب رسانه است که باید با جدیت دنبال شود.

به گزارش ندای گیلان از رشت،حجت الاسلام احسان‌الله محمدی شامگاه یکشنبه در مراسم افطاری ویژه اصحاب رسانه گیلان با بیان اینکه اصحاب رسانه از فرهیختگان جامعه هستند، اظهار کرد: رسانه‌های کشور باید با روحیه بسیجی و جهادی به حل مشکلات جامعه کرده و باعث امیدواری در بین آحاد مردم شوند.

وی خبرنگاران را از اقشار زحمتکش کشور در عرصه‌های مختلف دانست و گفت: شغل خبرنگاری از قضاوت سخت‌تر است زیرا می‌توان با یک قلم بسیاری حقی را ناحق کرد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با تاکید بر لزوم توجه به شناسایی حقیقت جامعه توسط اصحاب رسانه، بیان کرد: رسانه‌ها باید با تلاش شبانه‌روزی حقیقت موجود در جامعه را شناسایی و برای مردم بازگو کنند.

حجت الاسلام محمدی با اشاره به اینکه نهضت تولید محتوا یکی از رسالت‌های خبرنگاران است، تصریح کرد: در حوزه نهضت تولید محتوا و مسائل فرهنگی باید رسانه به بهترین نحو عمل کنند زیرا هدف دشمن نابودی فرهنگ در کشور است.

وی با اشاره به نقش بی دلیل اصحاب رسانه در مبارزه با جنگ‌روانی استکبار، گفت: رسانه‌ها ظرفیت خوبی در حوزه مبارزه با جنگ نرم دارند به همین منظور مقام معظم رهبری خبرنگاران را افسران جنگ نرم در کشور معرفی کردند.