بهروزی فر با اشاره به اینکه راه رسیدن به حقوق اجتماعی اتحاد، همدلی در مدار قانون و تعهد است ، اظهار داشت: کسانی که به پشتوانه رای مردم بر کرسی های مدیریتی تکیه زده اند باید پیگیر مشکلات مردم باشند.

به گزارش  ندای گیلان،خلیل بهروزی فر در جمع بازاریان فومن با بیان اینکه مسئولان به مشکلات و درد و دل مردم باید گوش کنند، گفت: مشکلات مردم باید تعیین تکلیف شود.

داوطلب شرکت در انتخابات مجلس با اشاره به اینکه احساس تکلیف برخی مسئولین کم شده است، افزود: اگر اراده برای کار و خدمت وجود داشته باشد، ‌مردم درد کمتری خواهند کشید.

وی با تصریح براینکه مسئولان ارشد شهرستان باید برای رفع مشکلات مردم کنار یکدیگر بنشینند، ادامه داد: حل نشدن مشکلات مردم جای تعجب دارد.

بهروزی فر با یادآوری اینکه مردم روستا و شهر هنوز درگیر طرح های هادی و جامع روستایی و شهری هستند، ادامه داد: نماینده های مجلسی که کار اجرایی کرده باشند، قول های ناممکن به مردم نمی دهند.

کاندیدا ادوار انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه فومن و شفت با یادآوری اینکه شهر فومن از تلاش های نماینده نباید بی بهره بماند، متذکر شد: نماینده هایی که تکیه گاه اقتصادی و قدرتی به دیگران دارند شب ها با یاد مردم نمی خوابند.

خلیل بهروزی فر با بیان اینکه اصناف فومن باید در حوزه گردشگری تلاش کرده و پیشرو باشند، گفت: وجود مشکلات در امورات سیاسی و جاری شهرستان از توسعه جلوگیری خواهد کرد.

بهروزی فر با تاکید براینکه رای دهنده ها باید با شناخت کافی و دور از احساسات به افراد رای دهند، خاطرنشان کرد: انتخابات باید به نفع مردم باشد نه جیب دوخته های ثروت.

خلیل بهروزی فر با یادآوری اینکه شرایط انتخابات در اتاق اصناف و مجلس با هم مشابه هستند، گفت: اگر در انتخابات اتاق اصناف نیز دوستی ها بجای اندیشه و تخصص ها وارد شود، آینده دچار تزلزل خواهد شد.

داوطلب شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی با تصریح براینکه اتاق اصناف باید حامی بازاریان و مصرف کنندگان باشد، افزود: اتاق اصناف نا کارآمد، وقت بازاریان را خواهد گرفت.

کاندیدا ادوار انتخابات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عدم نظارت ها موحب فساد در بخش های مختلف شده است، اضافه کرد: توزیع خدمات و سهمیه های دولتی در بین بازاریان باید عادلانه باشد.

وی با اشاره به اینکه مردم با انتخاب خود اینده را می نویسند، گفت: مسئولان به توسعه گردشگری غذا، سوغات های محلی و صنایع دستی منطقه توجه کافی نداشته اند.

داوطلب شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برای ظرفیت های فومن و شفت برند سازی نشده است، اظهار داشت: مردم باید بی اراده ها را از کرسی های خدمت خارج کنند.

خلیل بهروزی فر کلوچه، برنج و چای را یکی از جاذبه های گردشگری فومن دانست و افزود: افزایش کیفیت تولید، بازاریابی و برند سازی چرخه اقتصادی اصناف و واحد های تولیدی را حرکت خواهد داد.

بهروزی فر با اشاره به اینکه راه رسیدن به حقوق اجتماعی اتحاد، همدلی در مدار قانون و تعهد است ، اظهار داشت: کسانی که به پشتوانه رای مردم بر کرسی های مدیریتی تکیه زده اند باید پیگیر مشکلات مردم باشند.

صندلی ها اخلاق مارا عوض نخواهند کرد

داوطلب شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه فومن و شفت با اشاره به اینکه خواهش دارم مردم بنده را با دیگران مقایسه نکنید، افزود: مردم سلامت، تعهد و تخصص را بسنجند و به کاندیداهای مجلس اعتماد‌ کنند.

بهروزی فر با تاکید براینکه هرگز به دنبال این نبودم که خود را بالاتر از مردم ببینم، خاطرنشان کرد: هیج صندلی، اخلاق ما را عوض نخواهد کرد.

وی با تصریح براینکه کرسی نمایندگی مجلس برای مردم است، گفت: مردم تعیین می کنند که چه کسانی خدمتگزارشان باشند.

بهروزی فر با تصریح براینکه مدیران اجاره ای آفت مدیریت است، افزود: مدیرانی که با دلالی و معامله مدیر می شوند، خادم مردم نیستند.

وی با اشاره به اینکه تعویض پی در پی مدیران یک شهرستان نشانگر بی برنامه بودن آن شهرستان است، اضافه کرد: برنامه محوری شهرستان را از مشکلات نجات می دهد.