در این فضای باز، بیش ترین سخنان ناروا به دولت گفته می شود اما در مقابل به افرادی که بخواهند به اندیشه 24 خرداد که مورد اقبال مردم قرار گرفته، بپردازند؛ بیش ترین حمله می شود.

به گزارش ندای گیلان، 'محمد علی نجفی' در سمینار فرمانداران شهرستان های استان با اشاره به راهپیمایی با شکوه ملت ایران و مردم گیلان در 22 بهمن افزود: حضور کم نظیر، پرشور و نشاط و با امید مردم در این ایام، بازتاب بسیار مثبت و خوبی داشته است.

وی با اشاره به استقبال بی نظیر مردم از ویژه برنامه های دهه مبارک فجر، خدمتگزاری بیشتر در جهت توسعه استان را نشانه قدردانی عملی از آنان عنوان کرد.

استاندار گیلان با اشاره به استقبال مردمی از برنامه های افتتاحیه پروژه های عمرانی دهه مبارک فجر بویژه در مناطق اهل سنت نشین در تالش، آستارا و رضوانشهر خاطر نشان کرد : مردم برای کارهایی که وظیفه مسئولان است؛ تشکر می کنند و ما باید با کار و تلاش بیش تر و فراهم کردن فضای سرمایه گذاری، اشتغال و تولید، شور و نشاط را در جامعه افزایش دهیم.

وی با بیان اینکه متأسفانه عده ای از فرصت حضور مردم در عرصه های مختلف انقلاب برای تقویت نظام مقدس جمهوری اسلامی بهره نمی برند، گفت : افراد کوته نظر و تمامیت خواه می خواهند انقلاب را به نام خود مصادره کنند.

وی افزود : دولت علاقه مند است که همه اندیشه های سیاسی و اجتماعی در چارچوب قانون نظرات خود را در جامعه ارائه دهند و در فضای آرام بحث ها و اندیشه های خود را اعلام کنند و مردم تشخیص دهنده اصلی هستند.

استاندار گیلان تصریح کرد : در این فضای باز، بیش ترین سخنان ناروا به دولت گفته می شود اما در مقابل به افرادی که بخواهند به اندیشه 24 خرداد که مورد اقبال مردم قرار گرفته، بپردازند؛ بیش ترین حمله می شود.

نجفی افزود: همه ما فرزندان انقلابیم و به ارزش های آن علاقه مند و وفاداریم و با توجه به عنایات رهبر معظم انقلاب به دولت باید اندیشه های رئیس جمهوری را در توسعه کشور با قدرت به پیش ببریم.

سمینار فرمانداران شهرستان های استان با حضور 16 فرماندار، معاونان و مشاوران استاندار گیلان برگزار شد.