شهردار رشت با اشاره به اینکه «میرزا کوچک» با تکیه بر مکتب شیعه با ظلم مقابله کرد، گفت: میرزا کوچک در دوران خفقان برای حفظ عزت ایران تلاش کرد.

به گزارش  ندای گیلان از رشت، امیرحسین علوی امروز  در کارگاه آموزشی تبیین و تبلیغ نهضت جنگل برای روحانیون استان گیلان با بیان اینکه میرزا کوچک در یک دوره حساس تاریخی با تکیه بر مکتب شیعه با ظلم مقابله کرد، گفت: میرزا کوچک تلاش کرد که در دوران خفقان عزت ایران را حفظ کند.

شهردار رشت با اشاره به اینکه مسئولان نیز باید امروزه با تاسی از راه میرزا برای حفظ عزت کشور تلاش کنند، افزود: در این مقطع زمانی هیچ کاری به جز خدمت صادقانه به مردم عزت کشور را حفظ نمی‌کند.

وی با بیان اینکه مشکلات جز با کار کردن قابل حل نیست، بیان کرد: هر مسئولی باید با تمام داشته‌های خود به میدان عمل بیاید و به مردم خدمتگزاری کند.

شهردار رشت با اشاره به اینکه در مجموعه مدیریت شهری تلاش داریم که عقب ماندگی‌ها را جبران کرده و طعم خوش خدمت را به مردم بچشانیم، گفت: اولویت ما انجام کارهای خرد در محلات حاشیه‌ای رشت است.

وی با تاکید بر اینکه ماهانه یک بار در محلات حضور یافته و به کمک دستگاه‌های دیگر به گونه‌ای فعالیت می‌کنیم که مردم تغییرات کوچک ملموس را ببینند، افزود: پروژه‌های زیرساختی که سال‌ها به تأخیر افتاده را با کمک بخش خصوصی تکمیل می‌کنیم.