استاندار گیلان با بیان اینکه ملت بزرگ ایران صف خود را از آشوبگران جدا کردند، گفت:این حرکت هیچگاه مورد پذیرش و مقبولیت مردم ایران نیست.

به گزارش ندای گیلان،ارسلان زارع پیش از ظهر امروز در حاشیه برگزاری اجتماع بزرگ مردم رشت در حمایت از امنیت و اقتدار کشور و محکومیت اقدامات ساختار شکنانه و هتک حرمت مقدسات در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: مردم گیلان به ویژه شهر رشت با حضور در این اجتماع خودجوش بار دیگر اثبات کردند که ملت بزرگ ایران در راستای حفظ آرمان های امام راحل و شهدا و نیز صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی که مهمترین آن اقتدار و امنیت اجتماعی است، همواره حمایت و پشتیبانی می‌کنند.

وی با بیان اینکه در روزهای اخیر در برخی از شهرهای کشور شاهد اغتشاش و آتش زدن اماکن عمومی بودیم، گفت: این حرکت هیچگاه مورد پذیرش و مقبولیت مردم ایران نیست.

زارع با بیان اینکه ملت بزرگ ایران صف خود را از آشوبگران جدا کردند، خاطرنشان کرد: امروز نه تنها در شهر رشت بلکه در بسیاری از مناطق کشور برای حمایت از دستاوردهای انقلاب اسلامی با بهترین منش و رفتار یعنی تلاش برای توسعه و شکوفایی کشور در اجتماع‌های بزرگ حضور پیدا کردند.

نماینده عالی دولت در گیلان در پایان از حضور خودجوش ایرانیان عزیز و همیشه آگاه و هوشیار به ویژه گیلانیان قدردانی کرد.