معاون رئیس جمهور با بیان اینکه از مجموع 320 هزار خانوار مستقر در روستاهای گیلان، 44 هزار مشترک فاقد آب هستند خاطرنشان کرد: تلاش‌ها برای برطرف کردن مشکلات ناشی از برف در استان گیلان همچنان ادامه دارد و مشکل آب و برق استان باید تا پایان امروز یا ساعات اولیه فردا برطرف شود.

به گزارش ندای گیلان،محمدباقر نوبخت صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به مشکلات ناشی از بارش شدید برف در استان گیلان و قطع شدن برق و آب اظهار داشت: هم‌اکنون از مجموع ۷۰۰ هزار خانوار شهری مستقر در گیلان، ۲ هزار خانوار فاقد آب هستند.

معاون رئیس جمهور با بیان اینکه از مجموع ۳۲۰ هزار خانوار مستقر در روستاهای گیلان، ۴۴ هزار مشترک فاقد آب هستند خاطرنشان کرد: تلاش‌ها برای برطرف کردن مشکلات ناشی از برف در استان گیلان همچنان ادامه دارد و مشکل آب و برق استان باید تا پایان امروز یا ساعات اولیه فردا برطرف شود.

نوبخت با بیان اینکه برخی راه‌های روستایی استان گیلان هنوز بسته است خاطرنشان کرد: تلاش‌ها برای بازگشایی این مسیرهای روستایی و شهری ادامه دارد و امکاناتی نیز از استان‌های معین و همجوار برای برطرف کردن مشکلات و بازگشایی راه‌ها گرفته شده است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به ضرورت برطرف کردن مشکلات برق مردم تصریح کرد: از مجموع یک میلیون و ۴۶۷ مشترک گیلانی هنوز ۷۴ هزار خانوار فاقد برق هستند و در برخی مناطق نیز سیم‌ها و اتصالات برق دچار آسیب جدی شده‌اند که باید ترمیم شود.

وی با اشاره به لزوم تسریع در روند خدمات‌رسانی و حل مشکلات مردم خاطرنشان کرد: امیدواریم که مشکلات ذکرشده در استان گیلان با استفاده از امکانات لازم ظرف چند روز آینده کاملاً برطرف شود و در وضعیت عادی قرار گیریم.