سرمربی تیم ‌فو‌تبا‌ل ملوان گفت: فعلا باشگاه نتوانسته اسپانسر جذب کند و به همین خاطر مشکلات پا برجاست، اما مسئولان در تلاش هستند تا هر‌ چه‌ ز‌و‌د‌تر مشکلات را برطرف کنند.

به گزارش ندای گیلان: سرمربی تیم ‌فو‌تبا‌ل ملوان گفت: فعلا باشگاه نتوانسته اسپانسر جذب کند و به همین خاطر مشکلات پا برجاست، اما مسئولان در تلاش هستند تا هر‌ چه‌ ز‌و‌د‌تر مشکلات را برطرف کنند.
حمید استیلی، سرمربی تیم ‌فو‌تبا‌ل ملوان درباره آخرین وضعیت تیم ملوان، اظها‌ر کرد: بعد از این که دیدار تیم‌مان در تهران به پایان رسید قصد داشتیم به انزلی برگردیم، اما در راه اتوبوس تیم خراب شد و همین موضوع باعث شد خیلی دیر به انزلی برسیم اما با این حال تمرینات خوبی را پشت‌سر گذاشتیم و در حال‌ حاضر خودمان را آماده رویارویی مقابل گسترش فولاد می‌کنیم.
وی درباره دیدار تیمش برابر نفت تهران افزود: بازی خوبی و منطقی را به نمایش گذاشتیم و توانستیم بعد از اینکه از تیم حریف عقب افتادیم به بازی برگردیم. خوشحالم که این فرصت به وجود آمد تا بتوانیم بعد از گل سوم حریف بازی را مساوی کنیم البته فراموش نکنید گل سومی که نفت به ثمر رساند روی شانس بود چرا که ضربه ایستگاهی آنها پس از برخورد با مدافع تیم ما وارد دروازه شد برای ما مهم این بود که به بازی برگردیم و این اتفاق هم رخ داد.
استیلی در پاسخ به این سوال که آیا مشکلات مالی تیم‌تان حل شده است؟ گفت: فعلا باشگاه نتوانسته اسپانسر جذب کند و به همین خاطر مشکلات پا برجاست، اما مسئولان در تلاش هستند تا هر‌ چه‌ ز‌و‌د‌تر مشکلات را برطرف کنند.
سرمربی تیم ‌فو‌تبا‌ل ملوان همچنین درباره شرایط پر‌سپولیس در لیگ هم، اظها‌ر کرد: جایگاه واقعی پر‌سپولیس انتهای جدول نیست، اما باید بدانیم برانکو و کادرفنی پر‌سپولیس تمام تلاش خود را انجام داده‌اند و نیاز به زمان دارند تا بتوانند تیم را از این وضعیت خارج کنند؛ نیمی از بازیکنان جوان شده‌اند و این نشان می‌دهد پر‌سپولیس پتانسیل‌ بالایی دارد.
وی ا‌دا‌مه‌ داد:من به عملکرد فنی برانکو اعتقاد دارم، او مربی خوبی است اما در کادر فنی پر‌سپولیس باید از کریم باقری و مصطفی قنبرپور بیشتر استفاده شود.با توجه به اینکه باقری و قنبرپور رابطه نزدیکی با بازیکنان دارند، می‌توانند تاثیرات مثبت زیادی در تیم داشته باشند. من اطمینان دارم این تیم در ادامه فصل نتایج بهتری می‌گیرد و به جایگاه واقعی‌اش خواهد رسید.