عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت در گفت و گویی اظهار کرد: علی رغم اعلام هواشناسی از هفته گذشته مبنی بر اعلام بارش برف و برگزاری جلسات متعدد در استان و مدیریت شهری،مدیران عملکرد قابل قبولی نداشتند.

به گزارش ندای گیلان،فاطمه شیرزاد عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت در گفت و گویی اظهار کرد: علی رغم اعلام هواشناسی از هفته گذشته مبنی بر اعلام بارش برف و برگزاری جلسات متعدد در استان و مدیریت شهری،مدیران عملکرد قابل قبولی نداشتند.
وی با اشاره به اینکه مسئولان از کنترل بحران بارش برف ناتوان بودند افزود: عدم مدیریت بحران باعث گله مندی مردم شد و کمبود تجهیزات و ماشین آلات زمستانی و سو مدیریت مشکلات زیادی را برای مردم ایجاد کرد.
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی رشت با بیان اینکه مردم گیلان و رشت در راهپیمایی ۲۲ بهمن،چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران اقتدار و افتخار دیگری را در نظام اسلامی رقم زدند گفت: متاسفانه سو مدیریت شهری و استان باعث گلایه مندی مردم در امر خدمت رسانی شد.
شیرزاد به قطعی پی درپی برق و آب در سطح محلات ۵۵ گانه رشت و دیگر شهرستان های گیلان اشاره کرد و افزود: نارضایتی مردم از قطعی پی در پی برق،آب و اختلال تلفن همراه از دیگر مشکلاتی بود که در پی بارش برف برای مردم ایجاد شد.
وی عنوان داشت: بابت همه کوتاهی ها و کمبودها در مدیریت بحران از مردم عذرخواهی می کنم و شهردار رشت به عنوان مدیر ارشد شهری باید پاسخگوی عملکرد ناموفق در راستای خدمت رسانی به مردم باشد و این موضوع با تعمق و تامل بیشتر مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
فاطمه شیرزاد عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت در پایان خاطرنشان کرد: علی رغم اطلاعیه هواشناسی مبنی بر بارش برف از هفته گذشته مدیران استانی نیز عملکرد قابل قبولی نداشته و شرمنده مردم شدند.