به دنبال کلید ساز رفتم ؛ زمانیکه وارد خانه شدیم ، همه جا پر از آثار خون بود ؛ داخل اتاق خواب ، جسد مینو و پژمان افتاده بود و جسد پارسا نیز در داخل حمام ؛ با سر وصدای من…

به گزارش سرویس حوادث ندای گیلان،، وقوع یک جنایت خانوداگی در خیابان شریعتی – خیابان یخچال درساعت 21 روز دوشنبه به کلانتری 124 قلهک اعلام شد.
با حضور مأمورین در محل و تأیید خبر کشف اجساد متعلق به یک خانواده ی سه نفره بنام های پژمان ( 40 ساله پدر ) ، مینو (36 ساله همسر) و پارسا (12 ساله پسر) ، موضوع به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی و قاضی کشیک ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران اعلام شد .
تحقیقات از خواهر مینو :
خواهر مقتوله در اظهاراتش با اشاره به اختلاف مقتوله با همسرش ، به کارآگاهان گفت : ‘ قرار بود تا امشب مادرمان از مسافرت به یک کشور اروپایی به ایران بازگردد ؛ طبق قرار قبلی با مینو ، حدودا ساعت 14:00 با گوشی تلفن همراه مینو تماس گرفتم تا قرار رفتن به فرودگاه امام خمینی(ره) را با هم بگذاریم اما او پاسخگوی تماس های من نبود ؛ چندین بار و در ساعت های مختلف با مینو تماس گرفتم اما او پاسخگو نبود ! با گوشی تلفن همراه همسرش ( پژمان ) تماس گرفتم اما او نیز پاسخگو نبود ، با تلفن همراه پارسا تماس گرفتم اما او نیز پاسخگوی تماس های من نشد ؛ حدودا ساعت 20:30 به منزل خواهرم مراجعه کردم ؛ زنگ خانه را زدم اما کسی در را باز نمی کرد ؛ خودروهای مینو و پژمان هر دو در پارکینگ ساختمان بود ؛ به پشت در آپارتمان آنها در طبقه دوم – واحد ششم رفتم ؛ زنگ زدم اما کسی در را باز نکرد ؛ ناگهان متوجه آثار خون بر روی نرده های دزدگیر آپارتمان شدم ؛ می دانستم که مینو و پژمان با یکدیگر اخلاف شدید پیدا کردند و حتی خواهرم چندین بار از پژمان درخواست طلاق کرده ؛ ترسیدم ؛ به دنبال کلید ساز رفتم ؛ زمانیکه وارد خانه شدیم ، همه جا پر از آثار خون بود ؛ داخل اتاق خواب ، جسد مینو و پژمان افتاده بود و جسد پارسا نیز در داخل حمام ؛ با سر وصدای من ، همسایه ها به طبقه دوم آمده و پس از دقایقی پلیس در محل حاضر شد ‘ .
بررسی صحنه جنایت :
در بررسی صحنه جنایت مشخص شد که عامل جنایت ( پژمان ) با جسم تیز اقدام به کشتن همسر و پسر خود نموده و در ادامه به زندگی خود نیز پایان داده است .
کشف 2 جسد دیگر اینبار در دفتر کار پژمان :
در ادامه رسیدگی به این پرونده ی جنایت خانوادگی ، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی اطلاع پیدا کردند که پدر و مادر پژمان ( 68 ساله و 65 ساله ) قرار بوده تا از شهرستان به تهران مراجعه نمایند ؛ بلافاصله تماس با این 2 نفر آغاز تا در خصوص انگیزه ارتکاب جنایت توسط پسرشان از آنها تحقیق شود اما آنها نیز پاسخگوی تماس های کارآگاهان و دیگر اعضای خانواده شان نبودند .
در ادامه ، با شناسایی دفتر کار پژمان در منطقه پاسداران ، کارآگاهان صبح روز سه شنبه به این محل مراجعه و پس از ورود به داخل دفتر کار پژمان با اجساد پدر و مادر وی ، در حالیکه آنها نیز مورد جراحت شدید ناشی از جسم تیز قرار گرفته بودند ، روبرو شدند .
در بررسی تصاویر بدست آمده از دوربین های مداربسته ، کارآگاهان موفق به شناسایی تصویر ورود پدر و مادر پژمان به داخل ساختمان شدند که پژمان نیز آنها را همراهی می کرده و پس از دقایقی ، پژمان به تنهایی از ساختمان خارج شده است .
سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل در محل جنایت منطقه پاسداران حضور داشته و تحقیقات از دیگر اعضای خانواده مقتولین پرونده در دستور کار قرار گرفته است