نماینده رشت گفت:من میتوانم و از حقم خودم خواهد گذشت ولی حقوق موکلین و مردمی که به من رای دادند و خوشحال از این بودند که آدم آزاده و حری در مجلس دارند را نمی شود نادیده گرفت.

به گزارش ندای گیلان،غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی، نماینده مردم رشت  پس از اطمینان از ردصلاحیت خود در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در بیانه ای نوشت:

همشهریان، هواداران و دوستان عزیزم

با سلام و ضمن تشکر از همه حمایت های بیدریغ و خالصانه‎ای که داشته اید همانطور که مطلع شدید فعلا تصمیم شورای نگهبان (فارغ از اشتباه بودن تصمیم) چنین مقدر شده که اینجانب در انتخابات یازدهم مجلس حضور نداشته باشم یادمان باشد ما در نظام مقدسی زندگی میکنیم که بالغ بر ۲۳۰ هزار خون عزیزانمان بپای آن ریخته شده و تحت هیچ عنوان نباید هیچ احدی اقدامی دشمن شاد کن انجام دهد.

دنیا به آخر نرسیده و همه باید تابع ارزشهای نظام اسلامی و پاسدار آرمان های انقلاب و تابع قانون باشیم. راضی به هیچگونه اقدام و حرفی بر خلاف مصالح انقلاب و نظام نیستم و کماکان از تمامی مجاری قانونی و در چارچوب قوانین نظام، پیگیر حقوق مردم عزیز و موکلینم خواهم بود.

من میتوانم و از حقم خودم خواهد گذشت ولی حقوق موکلین و مردمی که به من رای دادند و خوشحال از این بودند که آدم آزاده و حری در مجلس دارند را نمی شود نادیده گرفت.

بنده با سی درصد سلامتی باقی مانده از جنگ تحمیلی و چند روز مانده به جشن اتمام سی و دو سالگی ویلچرنشینی و کسب مدال پُر افتخار جانبازی که تماما خودم را وقف ملت کرده و از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نکرده و هیچ حرفی از مردم در گلویم گیر نکرده و هرگز به رضایت احدی برای تاییدیه انتخابات فکر نکردم.

خودم را مستحق این عبارت ناچسب عدم التزام نمی دانم گرچه خدای باری تعالی جای حق نشسته است ولی از همه مهمتر در این مقطع حفظ انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی است و پاسداری از انقلاب را به تبعیت از رهبر فرزانه انقلاب از اوجب واجبات می دانم و قطعا مشارکت حداکثری در انتخابات دل شهدا و امام شهدا را شاد می کند و تلاشم پرهیز از دلسردی مردم از انتخابات خواهد بود و به همگان نیز اینچنین توصیه ای دارم اینگونه بحث ها اختلافات داخل خانوادگی است و حتما خیر و صلاحی دارد که بعدا نمایان می شود. گرچه به این شیوه و نتیجه رای معترضم و از راههای قانونی پیگیر خواهم بود و درخواستم از همگان متانت و خویشتن داری و اطاعت محض از قانون است والسلام

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
بهمن ماه ۱۳۹۸