فرماندار رشت در جلسه ای با حضور هواداران تیم فوتبال سپیدرود از مشخص شدن تکلیف مالکیت تیم سپیدرود تا هفته آینده خبر داد.

به گزارش ندای گیلان،علی فتح اللهی در جلسه ای با جمعی از هواداران تیم فوتبال سپیدرود رشت با تاکید بر لزوم پرهیز از اتخاذ تصمیمات شتاب زده و تکرار تجربیات تلخ گذشته گفت: رایزنی هایی شده تا با حمایت استاندار و نمایندگان شهرستان در مجلس شورای اسلامی ، درباره مالکیت و نحوه مدیریت باشگاه و تیم فوتبال سپیدرود تا هفته آینده تعیین تکلیف شود.
وی با بیان اینکه تیم ریشه دار ، تاریخی و مردمی سپیدرود افتخاری برای استان محسوب می شود افزود: این که هواداران این تیم به رغم گرفتاری ها و سختی های روزمره زندگی روزانه همچنان سرنوشت تیم شهر و استانشان دغدغه اول آنهاست ، بسیار مقدس و قابل احترام است.
فرماندار رشت با تاکید بر اینکه ایجاد شور و نشاط اجتماعی در جامعه یکی از اهداف اصلی فرمانداری رشت است ، گفت: در این میان ورزش و به ویژه فوتبال نقش به سزایی ایفا می کند و در مواقعی با برد یک تیم فوتبال هزاران نفر شاد و پرنشاط خواهند بود.
علی فتح الهی ادامه داد: در قبال نگرانی های طرفداران فوتبال ، خودمان را مسئول می دانیم و وظیفه ما این است که به رغم همه سختی های موجود ، برای رفع مشکلات تیم های پرطرفدار شهر رشت گام های موثری برداریم.
وی با اشاره به اهمیت وجود ثبات و ساختار مناسب مدیریتی در ارتقا و موفقیت تیم های ورزشی تاکید کرد: باید با پرهیز از اشتباهات گذشته و به دور از اتخاذ تصمیمات شتاب زده به دنبال بهره گیری از نظرات و خرد جمعی برای بهترین تصمیم گیری ها برای تیم سپیدرود باشیم.
فرماندار رشت با قدردانی از حمایتها و پیگیری های استاندار و نمایندگان مجلس در مسیر رفع مشکلات تیم سپیدرود ، ابراز امیدواری کرد با رایزنی های صورت گرفته تا هفته آینده از این تیم خبرهای خوشی برسد.
علی فتح اللهی ، با اشاره به برخی سوء مدیریت ها در عرصه فوتبال شهرستان رشت خاطرنشان کرد: اجازه نمی دهیم برخی افراد با بی خردی و مدیریت نامناسب خود کاری کنند با احساسات پاک هواداران بازی شود و ضرورت دارد شرایطی فراهم کنیم افرادی سالم و فوتبالی در عرصه مدیریت این تیم فعالیت کنند.