سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس ماجرای شکایت رزه اسپر از مهدی طارمی را تشریح کرد.

به گزارش ندای گیلان،علی اکبر طاهری در گفت‌وگو با ایسنا، در واکنش به شکایت برخی از بازیکنان خارجی از باشگاه پرسپولیس، اظهار کرد: همان طور که بارها در این زمینه  صحبت کرده‌ام شکایت‌ها همیشه وجود دارد. بازیکنانی که از تیم جدا می‌شوند بعدا برای دریافت مطالباتشان شکایت می‌کنند. نیلسون یا برخی از بازیکنان دیگر اصلا به دوره مدیریت ما مربوط نمی‌شود، اما ما تلاش می‌کنیم تا این پرونده‌ها را هم پیگیری و ببندیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا گولچ از باشگاه پرسپولیس شکایت کرده است یا خیر، گفت‌: در مورد این بازیکن ما به فیفا و کمیته‌ انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کردیم و مدعی شدیم که او تمرینات تیم را رها کرده است و به کشورش بازگشته است.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که موضوع شکایت باشگاه ریز اسپور از مهدی طارمی چیست، اظهار کرد: این باشگاه مدعی مساله‌ای شده است  و بر اساس آن لایحه‌ای را تنظیم کرده و به وکیل طارمی داده و یک نسخه هم برای باشگاه فرستاده است. کمیته‌ حقوقی ما و همین طور وکیل مهدی طارمی پیگیر این موضوع هستند.

طاهری در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا مهدی طارمی در زمان جدایی‌اش از باشگاه ریز اسپور قراردادش را با این باشگاه فسخ کرده است یا خیر، گفت‌: اگر قراردادش را فسخ نکرده بود که ما نمی‌توانستیم ITC بگیریم. باشگاه ریز اسپور ادعای دیگری را مطرح کرده است که باید کمیته‌ حقوقی باشگاه در مورد این مساله اظهار نظر کند.