زن متاهل و پسر جوانی که روز گذشته در هتل اسپیناس با شلیک گلوله به زندگی خود خاتمه داده بودند درحالی که پلیس سریعاً از رابطه خانوادگی آنها مطلع شد، کشف یک نامه خودکشی جزئیات شومی را از یک رابطه ممنوعه شیطانی برملا کرد.

به گزارش ندای گیلان،دختر و پسر عاشق پس از اینکه از شهرستان به تهران  رفته بودند، در طبقه ششم هتل اسپیناس پالاس تهران دست به خودکشی زدند. آنها با شلیک گلوله به زندگی خود پایان دادند و پیش از مرگ با دست‌نوشته‌ای راز این اقدام تلخ خود را فاش کردند.

عصر دیروز سه‌شنبه ۴ شهریور به ماموران کلانتری خبر مرگی مشکوک در هتل اسپیناس پالاس تهران رسید. بلافاصله ماموران پلیس موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و با حضور در این هتل لوکس به تحقیق در این باره پرداختند.

ماموران در ابتدا با اجساد دختر و پسری جوان روبه‌رو شدند که با شلیک گلوله به سرشان جان باخته بودند. هنوز مشخص نبود که چه حادثه‌ای رخ داده تا اینکه در همان اتاق دست‌نوشته‌ای پیدا شد که نشان می‌داد این دختر و پسر خودشان به استقبال مرگ رفته‌اند. آنها در این دست‌نوشته از عشق زیاد به یکدیگر گفته بودند و اینکه به خاطر این عشق دست به چنین اقدامی زده‌اند.

خودکشی دختر و پسر عاشق در هتل معروف تهران

در تحقیقات تیم جنایی مشخص شد که دختر ۲۹ ساله یک روز قبل یعنی روز دوشنبه از شهرستان به تهران آمده و این اتاق را اجاره کرده بود. بعد از آن روز حادثه پسر ۲۶ ساله به صورت پنهانی وارد اتاق شده و ابتدا با شلیک گلوله به دختر جوان او را کشته و بعد هم خودش را تسلیم مرگ کرده است.

در ادامه اجساد زن و مرد جوان به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات برای کشف ابعاد پنهان این حادثه ادامه دارد.

ظهر امروز صدای تیراندازی در یکی از اتاق های هتل اسپیناس پالاس باعث شد تا موضوع به پلیس اطلاع داده شود.

با حضور ماموران پلیس آنها با جسد یک زن و مرد جوان روبرو شدند.

بررسی های اولیه نشان می دهد زن ۲۶ ساله و برادرشوهرش هر ۲ به علت اصابت گلوله جان خود را از دست داده اند.

تحقیقات جنایی بیشتر مشخص کرد برادر شوهر زن جوان ابتدا او را به قتل رسانده و بعد با شلیک گلوله و خودکشی، به زندگی اش پایان داده است