معاون فرماندار خمام با اشاره به لزوم پیگیری های  مستمر و فوری متولیان امر در اجرای پروژه لایروبی رودخانه ها و انهار شهرستان و  طرح فاضلاب بهداشتی شهر خمام؛ خواستار  ایجاد  آمادگی واعمال  تمهیدات لازم توسط  ادارات عضو ستاد بحران در راستای مقابله با حوادث و بلایای طبیعی  شد.

به گزارش ندای گیلان از رشت،اولین جلسه کمسیون عمران ،کارگروه حفاری های غیر مجاز و مدیریت و حفاظت از منابع آبی شهرستان خمام به ریاست معاونت فرمانداری برگزار شد.

رضا حیدری معاون فرماندار خمام ضمن  گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا به اقدامات اساسی و چشمگیر دولت سیزدهم در سیاست های داخلی و خارجی اشاره و ادامه روند را در جهت بهبود شرایط اقتصادی کشور و حل معضلات معیشتی مردم در مسیر  گام دوم انقلاب  موثر دانست..

در ادامه جلسه وی با اشاره به لزوم پیگیری های  مستمر و فوری متولیان امر در اجرای پروژه لایروبی رودخانه ها و انهار شهرستان و  طرح فاضلاب بهداشتی شهر خمام؛ خواستار  ایجاد  آمادگی واعمال  تمهیدات لازم توسط  ادارات عضو ستاد بحران در راستای مقابله با حوادث و بلایای طبیعی  شد.

حیدری به منظور  جلوگیری از هدر رفت سرمایه های دولتی؛ ایجاد  هماهنگی بین ادارات  قبل از اقدام به   حفاری ها در محدوده شهر و روستا ها را امری ضروری دانست .

در پایان معاون فرماندار خمام با بیان اینکه ما  می توانیم و باور داریم  علی رغم فشارهای وارده به کشور به جهت تحریم های ظالمانه دشمنان و معاندان نظام؛ تنها با تلاش مضاعف و حضور در میدان کار و فعالیت؛خدمات رسانی به مردم ولایت مدار شهرستان خمام با کیفیت هر چه بهتر ودر مسیر  مطلوب رشد و پیشرفت شهرستان قدم خواهیم نهاد .