سرمربی چوکای تالش گفت:ما باید در رشت به مصاف حریفان برویم زیرا ورزشگاه تالش استانداردهای لازم برای میزبانی در لیگ یک را ندارد. از جمله اینکه نور این ورزشگاه تکمیل نیتست و زمین هم چند متر کوچکتر از استانداردهایش است.

به گزارش ندای گیلان به نقل از فارس،هادی شکوری در مورد شرایط چوکای تالش برای حضور در لیگ یک اظهار داشت: ما ۲ اردو در تهران و شمال برگزار کردیم چند بازی تدارکاتی هم داشتیم فاز آماده‌سازی تیم تقریباً تمام شده و شرایط تیمی ما خوب است.
وی افزود:‌ البته تیم ما مشکلاتی دارد که باید برطرف شود نتوانستیم در ورزشگاه خانگی خود میزبان مسابقات شویم و اگر بودجه تیم هم افزایش پیدا کند تا بتوانیم ۲-۳ بازیکن جدید بگیریم شرایط بهتری خواهیم داشت. مسئولان قول حل مشکلات را داده‌اند که فکر کنم به زودی این قول‌ها عملی شود.
سرمربی تیم فوتبال چوکای تالش در مورد مشکلات مالی چوکا گفت:‌ تعهداتی داده شده که باید انجام شود ما هم امکاناتی را درخواست کردیم که امیدواریم مسئولان شهرستان و استان به ما کمک کنند.
شکوری در مورد وضعیت میزبانی چوکا در تالش تصریح کرد: ما باید در رشت به مصاف حریفان برویم زیرا ورزشگاه تالش استانداردهای لازم برای میزبانی در لیگ یک را ندارد. از جمله اینکه نور این ورزشگاه تکمیل نیتست و زمین هم چند متر کوچکتر از استانداردهایش است.
وی در مورد اینکه مگر این زمین همان زمینی نیست که چوکا در آن میزبان تیم‌هایی مثل پرسپولیس و استقلال شد، خاطر نشان کرد: بله، این همان قلعه‌ عقاب‌های معروف است. البته آن زمان زمین کوچک‌تر هم بوده است.به هر حال اکنون این زمین ۷-۸ متر کوچک‌تر از استانداردها است و چمن مصنوعی شده است. البته تا همین چند ماه پیش هم چوکا در لیگ دسته دوم در همین زمین مسابقات خود را برگزار می‌کرد البته با توجه به اینکه شهر رشت دیگر در لیگ یک دیگر تیمی ندارد ما در ورزشگاه سردار جنگل میزبان حریفان خواهیم بود.
سرمربی تیم فوتبال چوکای تالش با اشاره به اهداف چوکا برای حضور در لیگ یک گفت: ما باید با منطق جلو برویم تیم چوکا بعد از ۲۱ سال به لیگ یک صعود کرده است باید برای سال‌های آینده برنامه‌ریزی کنیم. مسئولان هم باید این مسئله را درک کنند که لیگ یک و لیگ ۲ تفاوت‌های بسیاری دارد هم از نظر هزینه و هم از نظر شرایط مسابقه و تیم چوکا باید از سوی مسئولان شهری و استانی حمایت شود.