فرمانده انتظامی فومن از انهدام باند قاچاق موادمخدر و دستگیری 4 قاچاقچی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ندای گیلان از فومن،سرهنگ  محسن جعفرزاده صبح امروز در گفت و گو با خبرنگاران  اظهار داشت: در راستای مبارزه بی‌امان با سوداگران مرگ و باندهای وارد کننده مواد افیونی، ماموران پلیس امنیت عمومی و مبارزه با موادمخدر این شهرستان از فعالیت چند نفر قاچاقچی در یکی از اقامتگاه های مسافرتی مطلع و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
اين مقام انتظامي افزود: ماموران پس از اطمینان از صحت خبر با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات ضربتی وارد مخفیگاه شدند و تعداد 4 متهم 28و 38 ساله که در حال بسته بندی مواد برای فروش بودند را دستگیر کردند.
وی تصريح کرد: در بازرسی از این مخفیگاه 85 گرم شیشه، 80گرم هروئین، 35گرم حشیش،30عدد پایپ شیشه‌ای، 5 دستگاه ترازوی مخصوص توزین موادمخدر و یک قبضه سلاح شکاری غیر مجاز کشف و تعداد 3دستگاه خودرو توقیف شد.
فرماندهی انتظامی فومن در پايان با اشاره به اینکه متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضائی شدند خاطر نشان کرد: با توجه به دسیسه‌های دشمنان به منظور آلوده کردن جوانان و نوجوانان کشورمان پلیس باهوشیاری و دقت نظر با افراد سودجو و فرصت طلب بدون اغماض برخورد خواهد کرد.