فرمانده ستاد مقابله با کرونای شهرستان فومن گفت:در شهرستان فومن ۳۴ هزار نفر توسط نیروهای ارتش غربالگری شدند که این دستاورد ارزشمندی بود.

به گزارش ندای گیلان،محسنی فرماندار فومن در خصوص مدیریت برف اواخر سال گذشته، با تشکر از مدیریت بارش برف با کمترین میزان خسارات توسط دست اندرکاران و نیروهای امدادی، با اشاره به اپیدمی ویروس کرونا افزود: دومین استان در کشور بودیم که با ویروس کرونا مواجه شدیم و اگر اهتمام و جدیت استاندار محترم نبود، هرگز به دستاوردهای کنونی در مدیریت ویروس کرونا نمی رسیدیم.

فرمانده ستاد مقابله با کرونای شهرستان فومن با اشاره به تلاش و اهتمام دولت تدبیر و امید در مدیریت ویروس کرونا افزود: هر ۷۲ ساعت جلسه ستاد مدیریت کرونای شهرستان برگزار شد که بالغ بر ۲۵ جلسه با ۲۵۰ مصوبه اجرایی شده را شامل شده است.

محسنی از همت و تلاش نیروهای نظامی، انتظامی، ارتش و همکاری مردم و بازاریان و گروه های جهادی در مدیریت ویروس کرونا تشکر کرد و افزود: در شهرستان فومن ۳۴ هزار نفر توسط نیروهای ارتش غربالگری شدند که این دستاورد ارزشمندی بود.

وی با اشاره به فرمان مقام معظم رهبری در اجرای رزمایش مواسات و همدلی که با اهتمام امام جمعه، سپاه پاسداران، جوانان، گروه های جهادی، ادارات و نهادهای شهرستان همراه بود، از توزیع بیش از ۶ هزار بسته معیشتی به آسیب دیدگان خبر داد.