جوادی آملی گفت:ظریف محبوب و عزیز ما است و اگر توانست در برابر کشورهای قدرتمند ایستادگی کند به واسطه پشتیبانی و قدرت ملت ایران بود

آیت‌الله جوادی آملی با اشاره به پیروزی های هسته‌ای دولت گفت: ظریف محبوب و عزیز ما است و اگر توانست در برابر کشورهای قدرتمند ایستادگی کند به واسطه پشتیبانی و قدرت ملت ایران بود.
به گزارش ندای گیلان، آیت‌الله جوادی آملی ظهر امروز در دیدار با وزیر ارتباطات اظهار داشت: برای فضای حقیقی باید کار حقیقی انجام شود و کار مجازی را نمی‌توان در اختیار حقیقت قرار داد و تا زمانی که فرهنگ و علم و اندیشه نباشد این فضا‌، فضای بی‌ثمری است.
استاد سطوح عالی حوزه علمیه با تاکید بر لزوم توجه به کار فرهنگی در جامعه گفت: کار فرهنگی بسیار مهم و با ارزش است و برای اینکه جوان فاسد نشود باید به وی تفکر ناب داد و اگر فکر فرهنگی نباشد جامعه با مشکلات روبه‌رو می‌شود.
آیت‌الله جوادی آملی ‌افزود: پیش از انقلاب اسلامی پرچم سه رنگی داشتیم که نتوانست خود را حفظ کند و در جنگ‌های جهانی اول و دوم و کودتای 28 مرداد این پرچم نتوانست کشور را حفظ کند ولی پرچم یاعلی(ع) و یازهرا(س) سبب حفظ خود و کشور شدند.
مفسر قرآن کریم با اشاره به جنگ تحمیلی ایران تصریح کرد: 8 سال جنگ تحمیلی که علیه کشورمان وجود داشت جنگ جهانی سوم بود و همه کشورها علیه کشورمان متحد و حامی صدام و رژیم بعث عراق بودند اما ملت ایران با اعتقاد به خداوند و اهل بیت(ع) به موفقیت رسید و در این جنگ نابرابر پیروز شد.
وی با اشاره به پیروزی‌های هسته‌ای دولت بیان کرد: ظریف محبوب و عزیز ما است و اگر توانست در برابر کشورهای قدرتمند ایستادگی کند به واسطه پشتیبانی و قدرت ملت ایران بود.
استاد سطوح عالی حوزه علمیه با بیان اینکه غفلت از یاد خدا سبب سقوط انسان‌ها می شود، گفت: برخی انسان‌ها مرگ آبرومندی دارند و برخی دیگر با بی‌آبرویی جان خود را از دست می‌دهند که علت آن عملی است که در دنیا انجام داده‌اند و تنها هدفشان رسیدن به اهداف خود و غفلت از یاد خدا بوده است.
آیت‌الله جوادی آملی با بیان اینکه کشورمان دارای منابع داخلی بی‌نظیری است اما چرا باید از خارج نیازهای کشور را وارد کنیم، بیان کرد: گرانی لبنیات و برخی اقلام مورد نیاز باید رفع شود چون ملت گرسنه دین‌داری‌اش مشکل است و در این زمینه باید در راستای حل مشکلات جامعه اقدام کنیم.