معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان گفت: سازمان تبلیغات اسلامی و طلاب نقشی در حیطه درمان برای خود قائل نیستند و در این زمینه فرمانده میدان وزارت بهداشت است و این سازمان از افرادی که با سخنان خود اذهان عمومی را نسبت به دین مخدوش می‌کنند شکایت می‌کند.

به گزارش ندای گیلان،حجت‌الاسلام «حسین گلمیرزاده»،  در جمع خبرنگاران، ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و تقدیر و تشکر از پزشکان، پرستاران، طلاب و نیروهای هیئات مذهبی کشور که برای ریشه‌کن کردن بیماری کرونا در بیمارستان‌ها و خارج از بیمارستان‌ها در قالب ایستگاه‌های سلامت و کارگاه‌های تولید اقلام بهداشتی به صورت جهادی فعالیت می‌کنند، اظهار کرد: کادر خدماتی بیمارستان به دلیل فعالیت مستمر و ساعت کار زیاد، دچار خستگی می‌شوند که این خستگی به مرور می‌تواند در خدمت‌رسانی و کار این قشر زحمت‌کش تأثیر بگذارد.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان تصریح کرد: خوشبختانه روحانیون و طلاب که قشر قابل اطمینان برای جامعه هستند با حضور در بیمارستان‌ها و کمک به کادر پزشکی و همراهی بیماران سعی دارند، سختی کار را کمتر کنند.

وی با اشاره به اینکه سازمان تبلیغات اسلامی و طلاب نقشی در حیطه درمان برای خود قائل نیستند و در این زمینه فرمانده میدان وزارت بهداشت است، تاکید کرد: در مقابله با بیماری کرونا و همچنین برای همیاری کادر درمانی و سلامتی جامعه، دو هزار طلبه در سطح کشور در بیمارستان‌ها و خارج از بیمارستان‌ها به طور شبانه‌روزی فعالیت جهادی دارند.

حجت‌الاسلام گلمیرزاده خاطرنشان کرد: رسانه‌های دشمن در روزهای ابتدایی شیوع کرونا در کشور با ارائه آمار غیر واقعی و اخبار کذب سعی در این داشتند که فعالیت‌های نیروهای فرهنگی دینی به‌ویژه طلاب را کمرنگ جلوه داده و از همان ابتدا به دنبال نشان دادن کاستی‌ها و نقاط ضعف بودند.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان افزود: این رسانه‌ها اخیراً هم با انتشار گزارش تصویری از بعضی طلاب که سخنان و رفتار خاصی دارند که این رفتارها و گفتارها در گفتمان انقلاب اسلامی جایی ندارند، سعی بر این دارند تا به ساحت مقدس نظام جمهوری اسلامی ضربه وارد کنند.

وی با بیان اینکه دشمن از هر فرصتی برای ضربه‌زدن به جمهوری اسلامی استفاده می‌کند و سخنان کذب برخی افراد در قامت کارشناس دین، ضربه‌زدن به اسلام و آب به آسیاب دشمن ریختن است، اذعان کرد: سازمان تبلیغات اسلامی از افرادی که با سخنان خود اذهان عمومی را نسبت به دین مخدوش می‌کنند شکایت می‌کند.