به گفته یک مقام مسئول در پلیس نظارت بر اماکن عمومی ،پلیس به موضوع عرضه البسه نامتعارف ورود کرده است و قصد تشدید برخوردها در این خصوص را دارد.

به گزارش ندای گیلان،معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت فاتب از برخورد با فروشندگان مانتو‌های نامتعارف و جلو باز خبر داد.

سرهنگ نادر مرادی گفت: با توجه به اینکه فصل بهار رو به اتمام است و از طرفی بازار البسه تابستانی رونق خواهد گرفت، برخی از اصناف اقدام به عرضه مانتو‌های شیشه‌ای و جلوباز می‌کنند که این اقدام آن‌ها شایسته نیست.
وی افزود: جلسات متعددی با اتحادیه پوشاک داشتیم و در این رابطه به مدیران اصناف عرضه البسه تذکراتی مبنی بر رعایت شئونات اسلامی و قوانین دادیم.
سرهنگ مرادی با بیان اینکه برخی از عرضه کنندگان این لباس‌ها در فضای مجازی اقدام به تبلیغات و فروش محصولات خود می‌کنند، تصریح کرد: فضای مجازی نیز تحت رصد پلیس قرار دارد تا با نظارت همه جانبه بتوانیم به بهترین نحو ممکن نسبت به مأموریت‌های خود اقداماتمان را پیش ببریم.
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت ضمن اعلام هشدار به عرضه کنندگان مانتو‌های نامتعارف گفت: پلیس به موضوع عرضه البسه نامتعارف ورود کرده است، لذا فروشندگان پوشاک و اتحادیه مربوطه باید در چارچوب قوانین نسبت به انجام وظایف خود اقدام کنند.