شاید رونالدو بزرگترین اشتباه دوران بازیگری‌اش را صورت داد، او از نگاه بسیاری از بزرگان فوتبال با خروج از رئال‌مادرید خود را درگیر چالش فراموشی کرد چون در یوونتوس نگاه‌ها خیلی روی او معطوف نخواهد بود

به گزارش ندای گیلان،با توجه به اتفاقاتی که در مراسم برترین‌های یوفا در ماه گذشته رقم خورد، حدس و گمان‌های بسیاری در ارتباط با تصمیمات فیفا برای اعلام برترین بازیکن جهان و مراسم آن در جریان است. امشب مراسم پرهیجان THE BEST 2018 از سوی فیفا در برج لندن برگزار و لحظه به لحظه بر شایعات پیرامون این ماجرا افزوده می‌شود چراکه این روزها فوتبال دنیا علیه کریستیانو رونالدو بسیج شده تا او را از صحنه برترین‌ها پایین بکشد. شاید رونالدو بزرگترین اشتباه دوران بازیگری‌اش را صورت داد، او از نگاه بسیاری از بزرگان فوتبال با خروج از رئال‌مادرید خود را درگیر چالش فراموشی کرد چون در یوونتوس نگاه‌ها خیلی روی او معطوف نخواهد بود! زیرا در سری آ لیونل مسی وجود ندارد و از آن بدتر این‌که برندهای تبلیغاتی به صورت بسیار پراکنده فعالیت دارند تا رونالدو آن زرق و برق گذشته خود را نداشته باشد.
 لوکا مودریچ
در اولین واکنش عجیب رسانه‌ها و نهاد‌ها و کارشناسان، رونالدو در کمال ناباوری از کسب جایزه مرد سال اروپا بازماند تا لوکا مودریچ آن را از آن خود کرده باشد! چراکه او هنوز هم لباس رئال‌مادرید را بر تن داشت و حمایت ویژه مادریدی‌ها و البته شرکت‌های بزرگ تجاری در پشت لوگوی رئال‌مادرید ایجاب می‌کرد تا هواداران رئال‌مادرید شادمان باشند! ستاره پرتغالی می‌دانست که از سوی یوفا به عنوان برترین بازیکن سال انتخاب نخواهد شد و در اقدامی جنجالی از حضور در این مراسم امتناع به عمل آورد تا جبهه‌گیری‌ها علیه او در سانتیاگوبرنابئو به شکلی عجیب بیشتر شود و رونالدو حمایت هم‌تیمی‌های سابق خود را هم حتی از دست بدهد چراکه از نگاه آنان این رفتار او یک بی‌احترامی به رئال‌مادرید تفسیر می‌شد.
 لیونل مسی
حالا در آستانه برگزاری مراسم THE BEST شایعه‌های بسیاری در ارتباط با این مراسم به راه افتاده است! لیونل مسی در فهرست 3 کاندیدای نهایی قرار نگرفت اما برخی از نزدیکان او رسما مدعی شده‌اند لئو در لندن حاضر خواهد شد چون او در تیم برتر فیفا ۲۰۱۸ حضور دارد و می‌بایست جایزه خود را دریافت کند اما در ارتباط با رونالدو هنوز هم شرایط در ‌هاله‌ای از ابهام قرار دارد. او شدیدا مستعد از دست دادن این عنوان است! زیرا لوکا مودریچ احتمالا جانشین او در جهان خواهد بود و شانس رونالدو به شکل غیر قابل باوری برای کسب عناوین کم شده است! با این تفاسیر نمی‌توان در ارتباط با حضور رونالدو اظهار نظر قطعی کرد چراکه در سال‌های گذشته هم این عنوان بین او و مسی تقسیم شده است! اگر کریستیانو رونالدو در مراسم THE BEST نتواند این عنوان را تصاحب کند رسما باید پایان تلخ او را در جمع برترین‌های دنیا اعلام کرد چراکه پس از جدایی او از رئال‌مادرید بسیاری از درها به رویش بسته شده‌اند! هیچ چیز غیر ممکن نیست، انتخاب لوکا مودریچ و یا شاید لیونل مسی! کسی نمی‌داند در پشت پرده چه می‌گذرد اما قطعا برنده عنوان THE BEST بیشترین شانس برای فتح توپ طلا از سوی فرانس فوتبال را خواهد داشت! باید منتظر ماند و دید آیا فیفا امسال سنت‌شکنی می‌کند یا این‌که انتخابش همان همیشگی است.
 مقایسه عملکرد 3 نامزد نهایی
رونالدو در سال ۲۰۱۸ همراه با رئال‌مادرید فاتح لیگ قهرمانان و جام باشگاه‌های جهان شد و توانست آقای گل لیگ قهرمانان شود، مودریچ به جز موفقیت با رئال‌مادرید نقش بزرگی در رسیدن کرواسی به فینال جام جهانی ایفا کرد و بهترین بازیکن این رقابت‌ها شد، محمد صلاح مصری هم با به ثمر رساندن ۳۲ گل توانست رکورد گلزنی در یک فصل لیگ برتر انگلیس را جابه‌جا کند و همراه با لیورپول به فینال لیگ قهرمانان رسید.
صلاح: کفش طلای لیگ جزیره و بهترین بازیکن فصل انگلیس و نفر سوم جایزه یوفا
مودریچ: چمپونزلیگ (یک گل و یک پاس گل) و نایب قهرمانی جام جهانی 2018 و بهترین بازیکن جام، مرد سال اروپا و بهترین بازیکن یوفا
رونالدو: چمپونزلیگ (آقای گل این رقابت‌ها) و بهترین مهاجم لیگ قهرمانان و نفر دوم جایزه یوفا و کفش برنز جام جهانی.