منتخب شورای ششم رشت گفت: شورای شهر اینده رشت اجازه دخالت گروههای سیاسی و نیروهای بیرونی را نمی دهد.

به گزارش ندای گیلان از رشت، عملکرد و اقدامات دوره پنجم شورای شهر رشت نتوانست رضایت مردم را جلب کند و عدم انسجام و چند دستگی آنها، شهر را گام به گام به عقب راند. منکر زحمات و تلاش های آنها نباید بود اما انتظار مردم چیز دیگری بود که رضایت آنها جلب نشد.

عضو منتخب شورای ششم شهر رشت افزود: با توجه به دخالت های نامتعارف شورای پنجم در چینش رده های مدیریتی، نقش مهم نظارتی شورا بر مدیران و لایه های مدیریتی شهرداری بی اثر و نامفهوم شده بود.

عزیزی همچنین گفت: یکی از عوامل به چالش کشیده شدن شورای پنجم دخالت گروه ها وجریانات سیاسی و نیروهای بیرونی بود که قطعا همکاران بنده در شورای ششم رشت انشاءالله چنین اجازه ایی را نخواهند داد.
وی افزود: شورای آینده رشت سیاسی نخواهد شد و با توجه به خواستگاه این نهاد خدمتی تمام تلاشش را در جهت رفع موانع پیشرفت شهر و تمرکز به خدمت به مردم فهیم رشت خواهد کرد.

عزیزی در باره انتخاب شهردار نیز گفت: معتقدم شهردار آینده رشت علاوه بر تخصص و تدین و تعهد و توان اجرایی و مدیریتی باید از اقتدار لازم برخوردار باشد، و به نظر بنده با توجه به اینکه سطح مدیریتی شهرداری رشت کمتر از جایگاه نمایندگی مجلس نیست فلذا باید چنین شخصیتی از وزن بالایی برخوردار باشد.
اگر بخواهیم رشت را به جایگاه اصلی خود برگردانیم لاجرم باید از شخصیت هایی همچون مهندس سعید محمد که قطعا برای رشت بزرگ آورده خواهد داشت استفاده کرد. البته ممکن هست چنین شخصیتی در استان هم باشد که باید از همه ظرفیت های مدیریتی استان استفاده نموده و غفلت نکرد.
وی افزود :رشت را می‌توان ساخت اما نه با مدیریت روزمرگی عزیزی افزود برای آبادانی شهر رشت باید برنامه داشت و بر اساس برنامه محوری زمینه پیشرفت و توسعه شهر را فراهم نمود.
منتخب شورای ششم رشت افزود :عزم ما بر این است که با هر گونه فساد و زمینه پیدایش آن در شورا و شهرداری گرفته شود و بی تردید شورای ششم در این مسیر حرکت خواهد کرد.