ندای گیلان:شهردار ماسال در پاسخ به سوالی در خصوص چگونگی برگزاری مزایده واگذاری تلویزیون شهری به بخش خصوصی گفت: این واگذاری و نحوه آن به تصمیم ستاد اقامه نماز جمعه شهرستان بوده و شهرداری اختیاری در این زمینه ندارد. محمد کاتوزی در این رابطه گفت: زمانی که بنده روی کار آمدم به این قرارداد ورود […]

ندای گیلان:شهردار ماسال در پاسخ به سوالی در خصوص چگونگی برگزاری مزایده واگذاری تلویزیون شهری به بخش خصوصی گفت: این واگذاری و نحوه آن به تصمیم ستاد اقامه نماز جمعه شهرستان بوده و شهرداری اختیاری در این زمینه ندارد.

محمد کاتوزی در این رابطه گفت: زمانی که بنده روی کار آمدم به این قرارداد ورود کردم؛ بررسی ها نشان داد در زمان ایجاد این پروژه ۷۰ درصد هزینه های ساخت آن از طرف ستاد اقامه نماز جمعه و از محل اعتبارات نهاد ریاست جمهوری( زمان احمدی نژاد) و ۳۰ درصد باقی مانده آن از طرف شهرداری انجام شده است.

وی افزود: این قرار داد چند ماه پیش مجددا منعقد شد وما آن را قانونمند کردیم؛ از زمان انعقاد قرارداد جدید، درآمد این تبلیغات به صورت مساوی بین ما و ستاد اقامه نماز جمعه تقسیم خواهد شد و ما بر درآمد آن نظارت خواهیم داشت.

کاتوزی ادامه داد: اینکه می گویند در گذشته هیچ پولی از این تلویزیون به حساب شهرداری عاید نشده، صحت ندارد و این عزیزان خدماتی همچون چاپ بنر و خدماتی از این دست برای ما انجام داده اند.

شهردار ماسال یادآورد شد این تلویزیون بیشتر در زمینه موارد فرهنگی مورد استفاده ستاد قرار می گیرد.