فرماندار رشت با اشاره به نقش آفرینی سپاه در عرصه‌های گوناگون سازندگی، محرومیت‌زدایی و دفاع از انقلاب، خاطرنشان کرد: سپاه بازوی پرتوان انقلاب در عبور از بحران ها و به شکست کشاندن تهدیدات دشمن است.

به گزارش ندای گیلان از رشت، حمید رضا امام پناهی در دیدار با معاونت آماد و پشتیبانی سپاه قدس گیلان با اشاره به تعهد و حضور موثر و جهادی سپاه در زمینه تحقق اهداف انقلاب اسلامی، اظهار داشت: هر کجا نیاز به رویکرد جهادی در رفع محرومیت ها و جبران عقب‌ماندگی‌ها احساس شود، شاهد حضور متعهدانه و بی منت سپاه و بسیج می باشیم.

وی افزود: حضور سپاه در عرصه های گوناگون خدمت مانند کمک در بحران سیل و همکاری با کادر ایثارگر درمانی در کنترل ویروس کرونا نشانگر موثر بودن روحیه جهادی در عبور موفق از بحران ها است.
 فرماندار رشت تلاش مجموعه سپاه و بسیج در محرومیت زدایی از حوزه‌های متنوع مانند آبرسانی و کمک های مومنانه و همچنین اجرای طرح‌های سازندگی و توسعه ای مانند پتروشیمی، سدسازی و گسترش شبکه راه‌های کشور را مثال زدنی عنوان و افزود: خدمات این نهاد مقدس در اجرای پروژه‌های عظیم و به شکست کشاندن توطئه ها ،تهدیدها و تحریم‌های ظالمانه و یکجانبه فراموش نخواهد شد.
 وی سپاه را نهادی برآمده از متن جامعه دانست و ادامه داد: اقدامات از پیش محکوم به شکست دنیای استکباری، خللی در عزم پولادین ملت غیور ایران و فرزندان سپاهی اش در تحقق اهداف انقلاب اسلامی به وجود نخواهد آورد.
 امام پناهی همچنین خواستار همکاری و هم‌افزایی دستگاه‌های اجرایی با مجموعه سپاه در اجرای موفق طرح های توسعه ای و محرومیت زدایی شد.