خبرهای جدید حکایت از تایید صلاحیت چند نامزد دیگر در حوزه انتخابی رودسر و املش دارد.

به گزارش ندای گیلان، بنابر اخبار واصله معصومه مرادیان مدیرکل پیشین بازرسی، عملکرد و حقوقی استانداری قزوین و چهره های شاخص اصلاح طلبی در این استان موفق شد تایید صلاحیت خود را برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابی رودسر و املش دریافت کنند.

خبرهای جدید حاکی تایید صلاحیت چند نامزد دیگر در این حوزه انتخابیه دارد که به به زودی پس از تایید صحت اطلاعات در ندای گیلان منتشر خواهد شد.

باید دید با ورود این بانوی سیاستمدار و تمایل احتمالی بانوان شهرستان های رودسر و املش برای حمایت از وی آیا اسدالله عباسی که هم اکنون عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی و سخنگوی این هیات است احساس خطر خواهد کرد یا خیر.

گفتنی است  هفته پیش نظرعلی علیزاده و حجت‌الاسلام محمد صفری به‌عنوان کاندیداهای نهایی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در حوزه رودسر و املش انتخاب شدند. این درحالی است که عباسی خط و مشی اصولگرایی داشته و در اواخر دولت اصولگرایان به عنوان وزیر در قدرت حضور داشته است.

تکمیلی: (13 بهمن 98) : صحت تایید صلاحیت ناهید دوستدار ،حامد حسین پور ، حسین گل پروز ،مساعد پورحیدر و فرامرز حیدری پرچکوهی نیز برای ندای گیلان محرز شد. به این ترتیب تعداد کاندیداهای این شهرستان به 24 نفر افزایش یافت.

پیش از این اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده این حوزه به این شرح بود:

 

حبیب پنجی متولد 1366
محمد تائب متولد 1358
علیرضا جهانی متولد 1348
محمدحسین زاده متولد 1346
مصطفی حسینیان رودسری متولد ۱۳۴۷
علی داوودی کیاکلایه متولد ۱۳۴۶
یحیی ذکریاپور بلالمی متولد ۱۳۳۴
محمدرضا رجبی متولد ۱۳۵۲
صدیقه رمضانی تمیجانی متولد ۱۳۶۱
هادی سلمی گرکرودی متولد ۱۳۵۸
سیدمحمد سیدمحمدی متولد 1344
حجت الاسلام محمد صفری ملک میان متولد ۱۳۵۹
اسداله عباسی متولد ۱۳۴۰
نظر علی علیزاده متولد ۱۳۴۱
غلامرضا مرادی متولد 1345
سید علی اصغر موسوی گزافرود متولد 1353
محمد تقی نجف زاده شوکی متولد ۱۳۴۵
صغری همتی دیارجان متولد ۱۳۴۵