سرشماری 95
با پشت سر گذاشتن ژاپن؛
چگونه در سرشماری نفوس و مسکن ثبت‌نام کنیم/ چه اطلاعاتی نیاز داریم
قائم مقام ستاد سرشماری خبر داد:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • فرماندار رضوانهشر با بیان اینکه شهرستان رضوانشهر با مشارکت ۱۰ درصدی در سرشماری اینترنتی جزو شهرستان های برتر این طرح در گیلان است ابراز امیدواری کرد تا ۲۴ مهرماه ۳۰ درصد از مردم این شهرستان ثبت اطلاعات خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

 

 

 

 

 

 

 

  • چگونه در سرشماری نفوس و مسکن ثبت‌نام کنیم/ چه اطلاعاتی نیاز داریم

    به گزارش‌‌‌‌‌ندای گیلان، سرشماری عمومی نفوس و مسکن در سال ۹۵ در بخش اینترنتی از بامداد امروز شروع شد.سرشماری کاملترین و مؤثرترین شیوه جمعآوری اطلاعات مورد نیاز برای برنامهریزی کشور محسوب میشود. سرشماری عمومی نفوس یعنی شمارش تمام افرادی که در یک کشور زندگی میکنند.

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • معاون فرماندار رضوانشر از جامعه فرهنگی، اولیاء و مربیان و دانش آموزان و مردم شریف شهرستان خواست نسبت به ثبت اطلاعات خود در سامانه اینترنتی www.sarshomari95.ir اقدام و همکاری لازم را با مأموران سرشمای داشته باشند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 15

    جلسه رئیس و معاون آمار و اطلاعات سازمان برنامه و بودجه گیلان با مدیران مسئول و سرپرستی های خبرگزاری ها، پایگاه های خبری و مطبوعات استان در خصوص هماهنگی تبلیغات سرشماری عمومی نفوس و مسکن ۱۳۹۵ در سالن اجتماعات سازمان برگزار شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار
پربازدیدها

Warning: mysql_query(): Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO) in /home/gilaneno/public_html/nedayegilan.ir/wp-content/themes/NedayeGilan 271195 2017.04.30 s6/CounterUser.php on line 110

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /home/gilaneno/public_html/nedayegilan.ir/wp-content/themes/NedayeGilan 271195 2017.04.30 s6/CounterUser.php on line 110