سرپرست فرمانداری شهرستان رشت گفت: شعار رئیس محترم جمهور بهره‌مندی از مدیران مردمی و فساد ستیز است که باید به این اصل اعتقاد داشته باشیم. داشتن روحیه انقلابی هم از دیگر شعارهای راهبردی دولت سیزدهم است که مورد تاکید و توجه قرار دارد و با این ویژگی می‌توانیم جرات حضور در بین مردم و رفع مشکلات را داشته باشیم.

به گزارش ندای گیلان از رشت،حمیدرضا امام‌پناهی در مراسم تکریم و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان رشت، اظهار کرد: عدالت‌محوری جزو تعهدات دولت سیزدهم است، امور و برنامه‌ها هم در این راستا هدف‌گذاری می‌شوند تا بتوانیم گام‌های خوبی در راستای توسعه و رونق شهرستان برداریم.

سرپرست فرمانداری شهرستان رشت افزود: این انتصاب بار مسئولیت را برای بنده سنگین‌تر کرده و باید پاسخگوی این اعتماد باشم تا بتوانیم خدمات بهتر و ارزشمندتری به مردم فهیم این شهرستان ارائه دهیم، مردمی که در تمام دوران‌ها با ازخودگذشتگی تا پای جان پای انقلاب و نظام ایستاده‌اند لذا خدمت به این مردم توفیقی بوده که حاصل شده است.

وی با اشاره به اینکه برنامه‌های توسعه‌ای و زیرساختی شهرستان در کمیته‌های تخصصی مطرح و پیگیری می‌شود، گفت: از همه نخبگان و صاحب‌نظران دعوت می‌کنم تا هر طرح و ایده‌ای که در راستای ارائه خدمات بهتر و توسعه شهرستان دارند، ارائه کنند.

امام‌پناهی ضمن قدردانی از تلاش‌ها و زحمات فرماندار سابق، تصریح کرد: تغییرات در همه دولت‌ها پذیرفتنی بوده و در انتصابات حفظ استراتژی نظام مهم است.

سرپرست فرمانداری شهرستان رشت با بیان اینکه یکی از اهداف بیانیه گام دوم انقلاب، توجه به تربیت نسل انقلابی است، گفت: شعار رئیس محترم جمهور بهره‌مندی از مدیران مردمی و فساد ستیز است که باید به این اصل اعتقاد داشته باشیم. داشتن روحیه انقلابی هم از دیگر شعارهای راهبردی دولت سیزدهم است که مورد تاکید و توجه قرار دارد و با این ویژگی می‌توانیم جرات حضور در بین مردم و رفع مشکلات را داشته باشیم.