مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی با اشاره به اینکه شرایط خیلی بد‌تر از این هم بازی داشتیم، بیان کرد: بازی با سایپا در لیگ یک بازی خیلی خوبی هم بود و بدون حاشیه هم برگزار شد، ما هم در این فوتبال بودیم و فقط به خاطر اینکه ما چند سال در لیگ برتر نبودیم توی سر ما بزنند و بگویند که اینجا لیگ برتر است.

به گزارش ندای گیلان،پژمان نوری مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی  با اشاره به اتفاقات رخ داده و لغو دیدار فولاد اظهار کرد: این کارها، اتفاقی است که فقط در کشور ما رخ می‌دهد و ساعت ۱۲ سرپرست فولاد به سرپرست تیم ما زنگ می‌زند و اعلام می‌کند بازی لغو شده و پس از آن ناظر بازی هم تماس می‌گیرد که بازی لغو شده است.

وی با اشاره به اینکه نمی‌دانم که چگونه به جمع‌بندی رسیدند که این اتفاق رخ بدهد، گفت: بدون اینکه ناظر استان حضور داشته باشد صورت جلسه کردند و بازی را لغو کردند.

مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی با بیان اینکه سوال‌های زیادی در ذهن ما باقی مانده، تصریح کرد: اگر هم شرایط بازی امروز نبوده چرا نباید طبق قانون،امروز بازی کنیم.

نوری با اشاره به اینکه به نظر من در هفته‌های اخیر و از ابتدای فصل در لیگ برتر، رفتار سازمان لیگ با تیم ملوان رفتار مناسبی نبود، افزود: این رفتار در شان مردم انزلی و باشگاه ملوان نیست و در تمام شهرها اتفاقاتی می‌بینیم و وقتی یک ناظری می‌آید، تمام قوانین دنیا را میخواهد برای ملوان و انزلی پیاده کند در حالی که همان اتفاقات در شهرهای دیگر بر ضرر ما اتفاق می‌افتد، و چیزهایی را که قانون می‌کنند و می‌گویند باید اجرا شود و گرنه مجبور هستید خارج از استان بازی کنید در شهر دیگر همان اتفاق رخ می‌هد.

وی با بیان اینکه این چند بازی از لحاظ رفتاری بیرون زمین به ملوان ظلم شد، گفت: خواسته من این است که حق ما را به ما بدهند و ما باید در این شرایط بتوانیم از حق خودمان دفاع کنیم، خیلی راحت است مازیار زارع بگوید اهواز گرم است و ما در این تاریخ بازی نمی‌کنیم یک ماه دیگر بازی می‌کنیم و هر کسی از شرایط خودش استفاده می‌کند به نفع تیم خودش و امیدوارم نگاه، نگاه عادلانه‌ای به باشگاه ملوان باشد و خواسته زیادی نداریم و می‌خواهیم به حق خودمان برسیم.

مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی با اشاره به اینکه شرایط خیلی بد‌تر از این هم بازی داشتیم، بیان کرد: بازی با سایپا در لیگ یک بازی خیلی خوبی هم بود و بدون حاشیه هم برگزار شد، ما هم در این فوتبال بودیم و فقط به خاطر اینکه ما چند سال در لیگ برتر نبودیم توی سر ما بزنند و بگویند که اینجا لیگ برتر است و باید این اتفاقات بیافتد و ورزشگاه‌های دیگر این کارهایی که ما انجام دادیم انجام ندادند و ناظر بازی هم همیشه تهدید می‌کند که باید بازی بعدی خارج از خانه بازی کنید.

نوری با بیان اینکه به نظر من باید نگاه، نگاه عادلانه باشد، افزود: اینگونه نباشد که برای بعضی از تیم‌ها یک امتیاز ویژه‌ای قائل باشیم و برای بقیه تفاوت بگذاریم، نمی‌دانم که چه اتفاق پشت پرده‌ای بوده که ساعت ۱۲ تا ۱۲ و نیم تصمیم خود به خود گرفته شده و امضا و صورتجلسه شده بدون اطلاع نماینده استان و حداقل انتظار ما برگزاری بازی در ۲۴ ساعت آینده است.

  • منبع خبر : فارس