وزیر صنعت، معدن و تجارت در سفر به گیلان با همراهی عباسی استاندار گیلان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه رشت دیدار کرد.

به گزارش ندای گیلان از رشت، عباس علی آبادی وزیر صنعت، معدن و تجارت امروز (چهارشنبه) به همراه دکتر اسدالله عباسی استاندار گیلان با آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت دیدار و گفت و گو کرد.
استاندار گیلان با خیرمقدم حضور وزیر صمت و گرامیداشت یاد و خاطره شهید جمهور با اشاره به احیای بخش اعظمی از واحد‌های تولیدی در گیلان اظهار کرد: احیای ۲۷۰ واحد تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل در مدت دوران کوتاه خدمت دولت سیزدهم در گیلان حاصل تلاش شهید آیت الله رئیسی برای حفظ سرمایه‌های ملی در حوزه‌های صنعت، کشاورزی وگردشگری در استان بود.
عباسی با اشاره حمایت و اعتماد دولت شهید رئیسی به جوانان گفت: در ۳ سال گذشته با حمایت از جوانان و نخبگان گیلانی شرکت‌های دانش بنیان از ۵۴ واحد به ۸۶ واحد رسید.
گفتنی است، افتتاح ۲ پروژه صنعتی، بازدید از شهرک صنعتی رشت و نشست صمیمانه با فعالان اقتصادی شورای هم‌خانواده صمت از جمله برنامه‌های سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به گیلان است.