فرمانده دریابانی بندرانزلی به همراه فرماندهان نظامی دریابانی و مرزبانی با رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار کردند.

به گزارش ندای گیلان از بندرانزلی، سرهنگ خودخروج فرمانده دریابانی بندرانزلی به همراه فرماندهان نظامی دریابانی و مرزبانی با علی اوسط اکبری مقدم رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار کردند.

در این دیدار اکبری مقدم با تقدیر از خدمات دریابانی در حوزه امنیت دریایی و همکاری با مجموعه حراست سازمان و ستاد خدمات سفر در ایام نوروز گفت: همکاری‌های دو جانبه این منطقه و نیروی انتظامی ، مرزبانی و دریابانی در قالب‌های امنیت اجتماعی و سرمایه گذاری، مایه دلگرمی فعالین اقتصادی، گردشگران و ساکنین منطقه شده است و راهبرد این سازمان توسعه همکاری های دوجانبه است.

فرمانده دریابانی بندر انزلی نیز در ادامه با تقدیر از اقدامات صورت گرفته از سوی سازمان منطقه آزاد انزلی به منظور تکمیل پایگاه دریابانی در پسکرانه مجتمع بندری کاسپین گفت: قطعاً حضور مأموران دریابانی موجب ارتقاء سطح امنیت اقتصادی و اجتماعی در منطقه آزاد انزلی شده و خواستار افزایش همکاری های دو سویه به منظور پیشبرد راهبرد های مدنظر و ارتقای سطح امنیت بر اساس مأموریت های ابلاغ شده هستیم.