قرار است دو بازیکن خارجی مدنظر تیم فوتبال استقلال هفته آینده به ایران بیایند و همچنین یکی از سایت‌های معتبر اروپایی از عقد قرارداد رسمی مهاجم 31 ساله اسکاتلندی با پرسپولیس خبر داد.

به گزارش ندای گیلان،بهرام امیری معاون باشگاه استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا نقل و انتقالات برای استقلال به پایان رسیده است یا نه، گفت: قرار است تا هفته آینده دو بازیکن خارجی به تیم اضافه شوند. کارهای اداری این دو بازیکن در حال انجام شدن است. فرهاد مجیدی لیستی به ما داده و خواهان بازیکنانی در برخی از پست‌ها شده است. ما هم بر اساس نیاز سرمربی تیم، در تلاش هستیم بازیکنان مدنظر را جذب کنیم.

وی در مورد ناراحتی مجیدی از نبود زمین تمرین مناسب برای استقلال عنوان کرد: دو زمین نفت تهرانسر و مجموعه انقلاب در اختیار استقلال است، اما چون دوستان حواس‌شان نبود که کاور روی زمین بکشند، امکان برگزاری تمرین وجود ندارد. به همین دلیل، قرار است اعضای تیم فردا راهی کیش شوند تا تمرینات را با توجه به شرایط آب‌وهوایی در این شهر برگزار کنند.

همچنین یکی از سایت‌‎های معتبر اروپایی از عقد قرارداد رسمی مهاجم 31 ساله اسکاتلندی با پرسپولیس خبر داد.

در حالی که نماینده‌های باشگاه پرسپولیس برای مذاکرات نهایی با آنتونی استوکس مهاجم 31 ساله اسکاتلندی راهی امارات شده‌اند و با او در موضوع مالی به توافق هم رسیده‌اند، یکی از سایت‌های اروپایی دقایقی قبل خبری جدید درباره این مهاجم منتشر کرد.

براساس خبری که سایت 67hailhail منتشر کرد، آنتونی استوکس با پرسپولیس قراردادی 6 ماهه را امضا کرده است و به زودی راهی تهران خواهد شد تا در تمرینات قهرمان لیگ برتر ایران شرکت کند.

پرسپولیس در لیست خود 3 خارجی دیگر به نام‌های بوژیدار رادوشوویچ، بشار رسن و کریستین اوساگونا هم دارد و با خرید این بازیکن سقف خریدهای خارجی‌اش برای این فصل پر می‌شود.