نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان گفت: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری هنوز ناگفته‌های بسیاری از سردار شهید سلیمانی وجود دارد؛ زندگی ایشان می‌تواند برای تمام مردم درس و الگو باشد.

به گزارش ندای گیلان، آیت‌الله رسول فلاحتی صبح امروز در دیدار با دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار داشت: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی از یادگاران دفاع مقدس بود و جان خود را در راه ارزش‌های انقلاب اسلامی فدا کرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان خاطرنشان کرد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری هنوز ناگفته‌های بسیاری از سردار شهید سلیمانی وجود دارد؛ زندگی ایشان می‌تواند برای تمام مردم درس و الگو باشد.

آیت‌الله فلاحتی با بیان اینکه جامعه در حال حاضر نیازمند امثال سلیمانی‌هاست افزود: جامعه‌ای که درصدد تمدن‌سازی است به شخصیت‌هایی مانند حاج قاسم سلیمانی نیاز دارد تا بتوانیم جامعه را آن‌گونه که اسلام به ما آموخته پیش ببریم.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان با اشاره به روحیه انقلابی رزمندگان دفاع مقدس خاطرنشان کرد: امروز همه نیازمند روحیه رزمندگان دفاع مقدس هستیم و ارزش‌های انقلاب یاید در تمام گفتار و رفتار‌ها به‌منصه ظهور برسد.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان  و امام جمعه رشت با بیان اینکه در خدمت یادگاران دفاع مقدس هستیم اظهار داشت: دعا‌گوی شما که همواره در مسیر انقلاب اسلامی بوده‌اید نیز هستیم.