فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه نیروی انتظامی نماد اقتدار و امنیت در جامعه است، گفت: دشمن همیشه به دنبال از بین بردن اتحاد میان ملت است.

به گزارش ندای گیلان از رشت، سردار محمد عبدالله‌پور در دیدار با فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به حضور سپاه در همه بحران‌ها و خدمات رسانی به مردم اظهار کرد: به هنگام بروز بحران دستگاه‌های امنیتی و نظامی وارد میدان می‌شوند.

وی به تلاش این دستگاه‌ها برای ایجاد آرامش و امنیت و حفظ جان مردم اشاره کرد و افزود: حفظ و تقویت وحدت در میان نهادهای انتظامی و نظامی در هنگام بحران ضروری است.

سردار عبدالله‌پور با اشاره به دشمنی استکبار طی ۴۴ سال گذشته علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: دشمن به دنبال برهم زدن امنیت ملی و از بین رفتن اتحاد میان مردم است به همین واسطه دست به توطئه و فتنه می‌زند.

وی با بیان اینکه مردم همیشه در کنار نیروهای امنیتی و نظامی بوده‌اند، افزود: نیروی انتظامی نماد اقتدار در ایجاد امنیت جامعه است.

سردار عبدالله پور با اشاره به اینکه فرماندهان و کارکنان نیروی انتظامی در کشور به طور شبانه روزی در حال تلاش برای رفاه جامعه و افزایش امنیت و آرامش در جامعه هستند، تصریح کرد: دشمن همواره تلاش کرده تا اقتدار نیروی انتظامی در جامعه را کاهش دهند.