معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس از دستگیری دختری 20 ساله که به دلیل اختلاف، پسرجوانی را در قرار عاشقانه به قتل رسانده بود خبرداد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس از دستگیری دختری ۲۰ ساله که به دلیل اختلاف، پسرجوانی را به داخل چاه انداخته و باعث مرگ وی شده بود، خبرداد.

سرهنگ “کاووس محمدی” در تشریح این خبر گفت: هفته گذشته در پی تماس با مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰جهرم، خبر فقدانی پسر جوانی به ماموران گزارش شد.

وی ادامه داد، ماموران بلافاصله موضوع پیدایش فرد را دردستور کارقرارداده و با اقدامات فنی و تخصصی توانستند دختر۲۰ ساله ای که اهل یکی از روستاهای شهرستان “جهرم” بود و در آخرین لحظات با فرد مورد نظر در ارتباط تلفنی بوده است را شناسایی و تحت نظر قرار دهند.

معاون اجتماعی پلیس فارس گفت: فرد دستگیرشده در مواجه با اسناد و مدارک موجود لب به اعتراف گشود و گفت مدتی قبل با پسری جوان آشنا شدم و برای صحبت بر سرموضوعی با هم به اطراف شهرستان “لارستان” سفر کردیم .

وی افزود: دختر جوان در تحقیقات فنی اقرار کرد بر اثر شدت اختلافات با یکدیگر درگیر شدیم و ناگهان به علت عدم کنترل خشم او را به درون چاهی که در کنارمان بود، انداختم.

سرهنگ”محمدی” اظهار داشت : با توجه به اینکه محل وقوع جرم در منطقه”جویم” از توابع شهرستان”لارستان” بود بلافاصله ماموران به همراه سایر عوامل امدادی به محل مورد نظر اعزام شدند و موفق به بیرون آوردن جسد پسر جوان از چاه شدند.

این مقام انتظامی گفت: جسد متوفی به پزشکی قانونی انتقال و پرونده به همراه متهمه تحویل مراجع قضایی گردید.