مدیرعامل باشگاه داماش گیلانیان گفت: خدا را شکر که پرسپولیس گل نزدیم وگرنه مشخص نبود چه اتفاقی می‌افتاد.

به گزارش ندای گیلان،محمد مهدی الطافی مدیرعامل باشگاه داماش گیلانیان پس از باخت یک بر صفر این تیم در فینال جام حذفی فوتبال کشور مقابل پرسپولیس گفت: اتفاقات بازی دیشب برای مجموعه باشگاهی‌مان تأسف آور بود. شب قبل از بازی قرعه کشی شد تا میزبان بازی را به نوعی مشخص کنند. در قرعه کشی تیم داماش میزبان شد و اعلام هم کردند که نیمی از ظرفیت ورزشگاه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

مدیرعامل باشگاه داماش گیلانیان افزود: خودمان اعلام کردیم با توجه به بعد مسافت گیلان تا اهواز ۱۰ درصد ظرفیت را می خواهیم تا هواداران پرسپولیس راحت تر بتوانند وارد ورزشگاه شوند. من همان ۱۰ درصد را هم نخواستم. چون پنج دستگاه اتوبوس برای انتقال هوادارانمان گذاشته بودیم که مجموع آنها ۲۰۰ نفر بود.

وی درباره عدم امتناع تیمش از بازی در راس زمان تعیین شده تصریح کرد: وقتی وارد چمن شدیم دیدیم اوضاع بسیار خطرناک است. بیش از ظرفیت هواداران، تماشاگران پرسپولیسی آمده بودند. هواداران ما را هم که وارد استادیوم شده بودند خارج کردند و گفتند اگر بمانید برایتان خطرناک است.

الطافی اذعان داشت: وقتی آقایان نمی توانند امکان حضور ۲۰۰ – ۳۰۰ نفر را فراهم کنند چطور می توانستند امنیت جانی ما را فراهم کنند؟ خدا را شکر که ما به پرسپولیس گل نزدیم وگرنه معلوم نبود چه بلایی سرمان می آوردند.

وی درباره اینکه آیا وساطتی از جانب وزارت ورزش و جوانان صورت گرفت تا این تیم بازی کند؟ افزود: هیچکس با من تماس نگرفت که بازی کن یا بازی نکن. هواداران ما که با هزاران سختی به اهواز آمده بودند باید به استادیوم می آمدند تا بازی کنیم. خواسته زیادی هم نداشتیم. متاسفانه به نوعی مردم را گول زدند. چون اعلام شد بازی برگزار نمی شود. تماشاگران رفتند و سپس وارد استادیوم شدند تا فضایی برای هواداران ما در نظر گرفته شود. به نظرم هوادارانی که به استادیوم آمدند فریب خوردند و مجبور شدند دوباره به استادیوم بیایند تا بازی را ببینند./مهر