مدیرکل راه و شهرسازی گیلان گفت: 100 دستگاه ماشین آلات بخش خصوصی آمادگی حضور جهت فعالیت در بحران احتمالی برف در پیش روی را دارند.

به گزارش خبرنگار حوادث ندای گیلان از رشت، شعبانعلی خاوری در جلسه ستاد مدیریت بحران گیلان گفت:جهت رویارویی و مدیریت برف در پیش رو نظم بهتری نسبت به هفته گذشته به وجود آمده است.
مدیرکل راه و شهرسازی گیلان افزود: 100 دستگاه ماشین آلات بخش خصوصی آمادگی حضور جهت فعالیت در بحران احتمالی برف در پیش روی را دارند.
وی افزود: این دستگاه ها مشکل کشنده دارند که از سپاه و ارتش در این حوزه درخواست کمک می شود.
خاوری بیان داشت: فرماندار لاهیجان در برف لاهیجان خوب عمل کرده و طراحی را اجرایی نمود که میتواند برای سایر شهرستان ها الگو باشد که برای هر مسیر فرمانده عملیات مشخص کرده و سایر دستگاه ها به محوریت فرمانده عملیات مدیریت شدند.
مدیرکل راه و شهرسازی گیلان افزود: پلیس راه نیز میتواند بصورت محوری عمل کرده و این شیوه را در محورهای خود عملیاتی کرده و بهره گیرد.
نازک کار نیز در ادامه بیان داشت؛ پارک اتومبیل ها در کنار خیابانها یکی از عوامل اصلی کندی در خدمات رسانی که باید توسط مردم مدیریت شوند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان افزود:پلیس راه محورهای درون استانی را نیز تخلیه کند تا دستگاه های خدمات رسان با مشکل مواجه نگردند.