کاندیدای انتخابات مجلس دهم رشت گفت: انشالله مردم در ۱۰ اردیبهشت ثابت می کنند که فقط پول و قدرت تعیین کننده سرنوشت یک ملت نیست

به گزارش ندای گیلان،محمد صادق حسنی در گفتگو یی از بیوگرافی تحصیلی خود سخن گفت و اظهار کرد: بنده دکترای اقتصاد دارم و پایان نامه بنده در خصوص نقش بنگاه های زود بازده در اقتصاد ایران در حوضه ی جغرافیایی گیلان و مازندران بود.

وی با بیان اینکه کاندیدا شدن در انتخابات مجلس در ادامه تحصیلات تکمیلی اش است، گفت: من برای اجرایی کردن اهداف علمی و پایان نامه خودم تمام تلاشم را کردم ولی هیچ جوابی نگرفتم احساس کردم احتیاج به قدرت بیشتری برای اجرای اهدافم دارم و تصمیم گرفتم کاندیدای انتخابات مجلس شوم .

کاندیدای انتخابات مجلس دهم رشت گفت: دوستان اصلاح طلب استان لطف کردند با توجه به سابقه علمی و تجربیات کاری ، بنده را در لیست امید شهر رشت قرار دادند.

حسنی با بیان اینکه در حال حاظر با توجه به شرایط سخت و ناجوانمردانه در عرصه سیاست من با یک رای پاک به اینجا رسیدم ، ادامه داد: حتی اجازه ندادم یک رای از مردم خریده شود .

این کاندای مجلس دهم با بیان اینکه اعتقاد دارم خرید رای یعنی توهین به فرهنگ با سابقه مردم رشت است، گفت: انشالله مردم در ۱۰ اردیبهشت ثابت می کنند که فقط پول و قدرت تعیین کننده سرنوشت یک ملت نیست.کاسپین