رئیس پلیس راهور استان گیلان گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه خودرو سواری پژو 206 با تیر برق در رشت یک نفر كشته و 3 تن مجروح شدند.

به گزارش ندای گیلان،سرهنگ محمدرضا محمدی در گفت وگو با خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی اعلام مركز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر برخورد یک دستگاه خودرو سواری پژو 206 با تیر برق در بلوار توحید شهر رشت، بلافاصله ماموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

این مقام انتظامی افزود: با حضور ماموران پلیس و تیم‌های امدادی در محل مورد نظر مشخص شد یک دستگاه خودرو پژو 206 به همراه 4 سرنشین در بلوار توحید گلسار رشت به دلیل انحراف از مسیر با تیر برق حاشیه خیابان برخورد كرده است.

وی ادامه داد: در این حادثه سرنشین عقب خودرو كه جوانی 22 ساله بود در دم فوت و راننده به همراه 2 سرنشین دیگر مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

سرهنگ محمدی گفت: كارشناسان علت وقوع این حادثه را عدم توانایی راننده در كنترل وسیله نقلیه به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه اعلام كردند.

رئیس پلیس راهور استان گیلان در پایان به خانواده‌هایی كه خودرو در اختیار جوانان قرار می‌دهند توصیه كرد، بر رفتار و نحوه رانندگی فرزندان خود نظارت داشته باشند تا دیگر شاهد تكرار چنین حوادث ناگواری نباشیم