سرمربی داماش گیلان توضیحاتی را در خصوص ابتلای سه نفر از اعضای این باشگاه به ویروس کرونا تشریح کرد.
به گزارش ندای گیلان،سرمربی تیم داماش گیلان در گفتگو با صداوسیما  با اعلام مثبت شدن تست کرونای ۳ نفر از اعضای داماش گفت: طبق هماهنگی بعمل آمده بین باشگاه داماش و دانشگاه علوم پزشکی گیلان از اعضای باشگاه شامل بازیکنان و کادر فنی و اجرایی تست گیری انجام شد.

مازیار ربیع فرد افزود: این تست گیری شامل تست تشخیصی کرونا بوسیله نمونه گیری با سوآپ از محتوای ترکیبی از بزاق و مخاط حلق بود.

وی با اشاره به مثبت اعلام شدن ‌تست کرونای ۳ تن از نفرات این باشگاه گفت: این نفرات شامل ۲ بازیکن و یک ماساژور تیم هستند که موارد لازم پزشکی و بهداشتی در موردشان اجرایی خواهد شد و از فعالیت این ۳ نفر در کنار سایر نفرات جلوگیری به عمل آمده و آنها تحت مراقبت و قرنطینه قرار می گیرند.

سرمربی تیم داماش گیلان با اشاره به مشکلات مالی تیمش هم گفت: بازیکنان و کادر فنی تیم تاکنون دریافتی بسیار ناچیزی داشته اند و مدیر عامل و مالک باشگاه به دنبال تامین منابع مالی برای رفع این مشکل در ادامه مسابقات لیگ دسته یک فوتبال کشور هستند.

تیم فوتبال داماش گیلان یکی از ۳ نماینده استان در لیگ دسته یک فوتبال کشور جام آزادگان است که با ۳۲ امتیاز در مکان یازدهم جدول رده بندی مسابقات قرار دارد.