معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تأکید بر ضرورت توجه جدی به جریان های مردمی و جهادی، گفت: امروز آرمان فدای سازمان می شود.

به گزارش ندای گیلان از رشت،مهدی مسکنی صبح پنج‌شنبه در نشست خبری قرارگاه جهادی امام رضا (ع) گیلان با بیان اینکه این استان به میرزا کوچک و مبارزه در کشور مشهور است، اظهار کرد: آنقدر فقر زیاد است که باید برخی از مناطق گیلان را جهنم سبز نامید و سرسبزی اجاره نمی‌دهد بسیاری از مشکلات مردم دیده شود.

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه گیلان فرصت‌های زیادی دارد که می‌تواند مشکلات را حل کند و این امر نیازمند عزم و اراده جهادی است، افزود: آنچه که امروز می‌تواند ساختارهای دولتی را تغییر دهد، تفکر جهادی است.

وی با بیان اینکه تفکر جهادی به معنای زدن زیر میز قواعد جاری و موجود است، تصریح کرد: تفکر و کار جهادی یعنی آنکه بتوانیم رویه‌ها را تغییر دهیم و در سیستم حذف نشویم.

مسکنی با اشاره به اینکه بسیج خدمت بی منت را پایه گذاری کرد، ادامه داد: رهبری بر گفتمان تولید علم و گفتمان جهادی تاکید دارند و از ما خواستند که درگیر رویه اداری نشویم.

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه جریان مردمی و جهادی امروز باید جدی تر گرفته شود، افزود: امروز آرمان فدای سازمان می‌شود و هر گروهی به فکر قبیله گرایی است.

وی با بیان اینکه جریان لیبرال و سرمایه داری از ورود نیروهای انقلابی به جزئیات حساب و کتاب برخی سازمان‌ها جلوگیری می‌کند تا تخلفات و فسادها شفاف نشود، گفت: اجازه ندادند که بچه حزب اللهی‌ها و انقلابی‌ها وارد میدان عمل شده و از آمار و رازهای سازمان‌ها باخبر شوند تا خودشان به کارهای کثیف ادامه دهند.

گفتنی است که در این مراسم حجت الاسلام امیر چهری به عنوان دبیر قرارگاه جهادی امام رضا (ع) در گیلان معرفی شد.