نجفی در نامه به شهرداران نوشت:با توجه به تأکیدات مکرر، هیچ گونه کوتاهی و قصور در تاخیر پرداخت حقوق و مزایای کارکنان زیرمجموعه آن شهرداری قابل پذیرش نیست

به گزارش ندای گیلان، روابط عمومی استانداری گیلان گزارش داد:استاندار گیلان در نامه ای خطاب به شهرداران سراسر استان تاکید کرد هیچ گونه کوتاهی وقصوری در پرداخت حقوق کارکنان این مجموعه ها قابل پذیرش نیست.

دکتر نجفی در این نامه نوشته است : پیرو تذکرات قبلی و نظر به وظیفه ذاتی شهردار در مدیریت مجموعه و لزوم توجه لازم به مباحث پرسنلی، ضرورت دارد پرداخت حقوق و مزایای کارکنان ( اعم از رسمی، پیمانی، قراردادی و شرکتی) بدون هر گونه توجیهی در اولویت اقدامات قرار گیرد. لذا با توجه به تأکیدات مکرر، هیچ گونه کوتاهی و قصور در تاخیر پرداخت حقوق و مزایای کارکنان زیرمجموعه آن شهرداری قابل پذیرش نبوده و قطعا مسئولیت عواقب ناشی از عدم پرداخت به موقع به عهده شخص شهردار خواهد بود.

نماینده عالی دولت در گیلان همچنین با تاکید بر اینکه فرمانداران سراسر استان موظف هستند تا رصدهای لازم را در این خصوص انجام دهند از معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری نیز خواست گزارشی از وضعیت موجود  پرداخت حقوق کارکنان شهرداری ها به وی ارائه دهد.

محمدعلی نجفی

استاندار گیلان