دختران جوانی که برای بخت گشایی به منزل رمال شیطان صفت می رفتند خود را در اختیار پیرمرد 85 ساله قرار می دادند تا با رابطه نامشروع بختشان را بازکند! در همین حال استخوان های یک دختر جوان در حیاط خانه وی کشف شد.

به گزارش ندای گیلان،مرد رمال در افغانستان دختر جوانی را به خاطر بخت‌گشایی مورد تجاوز قرار داد و او را کشت. اهالی روستایی در افغانستان استخوان‌های یک انسان را در حیاط خانه یک پیرمرد مشکوک پیدا کردند.
با تماس اهالی روستا با اداره پلیس و بررسی مأموران، استخوان‌های کشف‌شده برای افشای هویت به پزشکی قانونی انتقال داده شد.
در پی گزارش پزشکی قانونی جسد متعلق به دختر جوانی به نام زینب است که چندین سال پیش به طور مشکوکی ناپدید شده بود و اکنون جسدش در خانه پیرمرد رمال پیدا شده است.
افسر پرونده و تیم تحقیقات درباره این جسد عنوان کردند مقتول چندین سال پیش به سراغ مرد رمال رفته بود تا برای بخت‌گشایی و ازدواج دعایی پیدا کند تا بتواند زودتر ازدواج کند؛ اما از آن زمان تاکنون از او خبری به دست نیامده بود تا اینکه استخوان‌هایش پیدا شد.
در جریان کشف جسد استخوان‌های این زن، پیرمرد ۸۵‌ساله دستگیر شد و تحت بازجویی قرار گرفت. او در ابتدا از وجود استخوان‌های داخل حیاط خانه‌اش ابراز بی‌اطلاعی کرد؛ اما پس از چندین بار بازجویی به جنایت خود اعتراف کرد و گفت مقتول را روزی که برای گرفتن جادو به سراغش رفته بود، مورد تجاوز قرار داد تا بختش باز شود؛ اما از ترس اینکه این ماجرا افشا نشود، او را با چاقو کشت و جسدش را شبانه داخل حیاط دفن کرد.

 

رکنا