فرمانده سپاه ناحیه رودسر گفت: بیش از ۲۹۰ ویژه برنامه همزمان با هفته بسیج در شهرستان رودسر اجرا می شود.

به گزارش ندای گیلان از رودسر، سرهنگ محمد اسماعیل حسنی گفت: بیش از ۲۹۰ برنامه فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، ورزشی و خدماتی در این هفته در رودسر برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه برنامه‌های هفته بسیج پایگاه محور تهیه و برنامه ریزی شده است، گفت: تجلیل از بسیجیان نخبه، افتتاح مسکن محرومان، شبی با خاطره، رژه موتوری و خودرویی، دیدار با خانواده‌های شهدا و اهدای بسته‌های معیشتی بخشی از این برنامه‌ها است.

فرمانده سپاه ناحیه رودسر برپایی نمایشگاه دستاوردهای بسیج و اقتصاد مقاومتی، تقدیر از خیران بسیجی، مسابقات ورزشی، همایش بازنشستگان سپاه، برپایی نشست‌های بصیرتی را از دیگر برنامه‌های این هفته اعلام کرد.

سرهنگ حسنی با بیان اینکه بسیج پدیده کم نظیر و موهبت الهی بود که از سوی امام راحل برای ایران به یادگار گذاشته شده است، اظهار کرد: باید از ظرفیت عظیم بسیج در همه عرصه‌ها به خوبی استفاده کرد زیرا بسیج می‌تواند بسیاری از گره‌ها، موانع و مشکلات کشور را حل کند.

وی با اشاره به اینکه فرهنگ بسیج موجب ایستادگی در مقابل جهان ظلم و ستم شده است، افزود: گسترش فرهنگ بسیج در کشور که برگرفته از فرهنگ ناب عاشورا است این نظام را تا ظهور امام زمان (عج) بیمه می‌کند.

فرمانده سپاه ناحیه رودسر با بیان اینکه بزرگترین اندیشکده‌های دنیا در مقابل ملت ایران سر خم کرده‌اند، تصریح کرد: دشمنان به این نتیجه رسیده‌اند که برای تضعیف نظام مقدس جمهوری اسلامی باید نهاد مردمی بسیج را ضعیف کنند چرا که هیچ نهادی نمی‌تواند جایگزین بسیج در کشور شود.