مهندس کوچکی نژاد بابت پیروزی ملت شریف ایران اسلامي در انتخابات بیانیه ای منتشر کرد.

به گزارش ندای گیلان از رشت، متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
ملت شریف و حماسه ساز ایران
با سلام و احترام ؛

خداوند متعال را شاکریم که بار دیگر لطف بیکران خود را شامل حال ملت عزیز و سرافراز ما نمود، ملتی که با حماسه سازی خود در روز ۲۸ خرداد پاسخ محکم و دندان شکنی به تمامی دشمنان، غربزدگان و منافقین دادند و با حضور پرشور خودشان تمام نقشه‌های آنان را خنثی کرده و بار دیگر با آرمان‌های انقلاب تجدید میثاق کردند.
امروز مردم ما با بصیرت، غیرت و همت والای خود، ضمن شرکت در #سیزدهمین_ دوره انتخابات_ ریاست جمهوری و #ششمین_ دوره انتخابات_ شوراهای شهر و روستا برگ زرین دیگری در دفتر خاطرات نظام جمهوری اسلامی به یادگار گذاشتند و نشان دادند که همچنان پیرو صدیق امام راحل (ره) و رهبر عظیم الشأن انقلاب بوده و هستند.
اینجانب به عنوان خادم کوچک ملت بزرگ ایران از حسن اعتماد شما بزرگواران به برادر انقلابی، ارزشی و مومن حضرت #آیت اللهدکتر سید ابراهیمرئیسی کمال تشکر و قدردانی را دارم و ضمن تبریک بابت انتخاب به عنوان رئیس جمهور منتخب جمهوری اسلامی ایران، برای ایشان طول عمر با عزت، توفیق خدمت به مردم شریف ایران و تحقق اهدافشان را از درگاه خداوند متعال آرزومندم.
همچنین به منتخبان انتخابات شوراهای شهر و روستا، علی الخصوص منتخبین حوزه های شهری و روستایی شهرستان‌های رشت و خمام تبریک عرض نموده و توفیق خدمت در این جایگاه خطیر را خواهانم.
انشاءالله با همت و همدلی مردم و استقرار دولتی قوی ، کارآمد و ضد فساد شاهد پیشرفت روز افزون و بهبود شرایط کشور باشیم و بنده به عنوان سرباز کوچک نظام تمام تلاش خود را برای تحقق این آرمان عظیم به کار خواهم بست و از تمام مسئولان کشوری و لشکری و بزرگان کشور خواهشمندم برای رسیدن به این مهم به یاری برادرمان #آیت الله_ دکتر سید ابراهیم _رئیسی بشتابند.

با احترام
جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم شریف شهرستانهای رشت و خمام
در مجلس شورای اسلامی