فرماندار تالش با بیان اینکه شاهد بهبود شرایط کشور در نظام بین الملل هستیم گفت:بایدمردم را به آینده ی اقتصادی و اجتماعی کشور خود امیدوار کنیم.

به گزارش ندای گیلان از تالش،سید عیسی مهدوی فرماندار این شهرستان صبح امروز در مراسم گلباران مزار شهدا با تبریک فرار رسیدن دهه مبارک فجر اظهار داشت : خوشبختانه با وجود تمام مشکلات اقتصادی که بدلیل تحولات جهانی و تحریم ها با آن روبرو بوده ایم در این دولت شاهد توازن در بهم ریختگی های جهانی و بهبود شرایط کشور در نظام بین الملل و همچنین مهار مشکلات اقتصادی داخلی نظیر تورم بوده ایم که نشان از تدبیر و مدیریت صحیح می باشد‌.

فرماندار تالش با تاکید بر اینکه وظیفه ما ایجاد امید در مردم است گفت: با ذکر فعالیت های مثبت دولت و تحلیل صحیح فعالیت های اقتصادی و عمرانی انجام شده، مردم را به آینده ی اقتصادی و اجتماعی کشور خود امیدوار کنیم.

وی با ذکر این نکته که روستاییان پایه و اساس تولید و اقتصاد کشور هستند در این رابطه ادامه داد:برای آبادانی و رفاه روستاییان در جهت ماندگاری افراد و بهبود شرایط زندگی روستاییان تدابیر و طرح های زیادی ارائه شده که متعاقبا اعلام می شود بویژه نقش دهیاری ها در اجرا و بهره برداری بسیاری از این پروژه ها غیر قابل انکار است.

مهدوی از کشاورزی بعنوان یکی از مهمترین محورهای آمایشی توسعه نام برد و افزود: بیش از ۵۰درصد اشتغال شهرستان ما از کشاورزی باغات و مزارع تامین می شود و این بخش نیازمند توجه ویژه است.