مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به برگزاری هفته‌های فرهنگ و هنر در ۱۷ شهر این‌ استان، گفت: آستانه اشرفیه میزبان نخستین هفته فرهنگ و هنر گیلان است.

به گزارش ندای گیلان از رشت، رضا ثقتی در دیدار با مدیر کل تبلیغات اسلامی‌گیلان به مناسبت سالروز تأسیس این سازمان، اظهار کرد: سازمان تبلیغات اسلامی به مانند یک دولت فرهنگی و تبلیغی فعالیت می‌کند.

وی با بیان اینکه فعالیت‌های پر جنب و جوش و با ایده و ابتکار توسط تبلیغات اسلامی‌گیلان انجام شده است، افزود: جشنواره «حبیب» به عنوان یک رویداد فرهنگی مهم سازمان‌تبلیغات فعالیت‌های گروه‌های مردمی و جهادی را از بن بست رها ساخت.

ثقتی ادامه داد: برگزاری جشنواره حبیب موجبات افزایش اعتماد مردم به گروه‌های جهادی و نظام مقدس جمهوری اسلامی را به دنبال داشت.

وی به برگزاری نشست بازخوانی «نهضت میرزا کوچک» در قم توسط تبلیغات اسلامی‌گیلان اشاره و اضافه کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌گیلان در کنار سازمان تبلیغات اسلامی با تقویت همگرایی نهادهای فرهنگی از اجرای برنامه‌ها و رویدادهای فرهنگی جلوگیری کرده است.

ثقتی تصریح کرد: نزدیک شدن به مجموعه‌های فرهنگی کارهای فرهنگی را بیمه کرده و با استفاده از ایده‌های افراد توانمند در بخش فرهنگ از انحراف‌های احتمالی جلوگیری می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به برگزاری هفته‌های فرهنگ و هنر گیلان در ۱۷ شهر این استان، گفت: اولین هفته فرهنگی گیلان از آستانه اشرفیه آغاز می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌گیلان همچنین گفت: ارشاد گیلان رویکرد تحول گرا در ساختار هنری را با همگرایی با جبهه فرهنگی و نهادهای انقلابی در دستور کار خود دارد.